Kdo je to?
Kdo je to, byl Saturn? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Saturn? Lidé, mytologie

Kdo je to Saturn?

Co znamená a jaký je význam slova Saturn?

Saturn je jméno římského boha zemědělství, úrody a sklizně a také času. Má i svůj řecký protějšek, boha Krona. Saturn byl synem Titána Caleuse a Terry, bohyně země. Jeho manželkou byla Titánka Ops.
Saturn byl ve starověkém Římě uctíván a oslavován v době zimního slunovratu, při saturnáliích. Jeho jméno ve sluneční soustavě nese planeta stejného jména.Kdo je to, byl Saturn? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Saturn? Lidé, mytologie

Sdílejte tuto stránku se slovem Saturn s kolegy na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Musaka? Znáte pojem Prasečí chřipka? Vzpomněli byste si na význam slova Airsoft? Pamatujete si definici pojmu Rychlosůl?

Klíčová slova: původ slova, etymologie, termín, pojem, popis, Saturn, vysvětlení, přesný význam, informace, popis, mytologie, co je to Saturn?, kdo je Saturn?, význam, kdo to je

Náhodných výběr osobností, odborných pojmů, termínů a slov

Co znamená Saturn? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Saturn? Kdo to byl Saturn? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Saturn? Definice pojmu Saturn je v sekci mytologie. Text napsán pro Superia.cz. Neručíme za pravdivost uvedených informací. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Můžete též zkusit najít pojem, slovo, termín, výraz dejme tomu v populární Wikipedii, kde naleznete nejspíš komplexnější text. Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste hledání odborného pojmu Saturn i v jiné kategorii než je sekce mytologie.