Kdo je to?
Kdo je to, byl Saturn? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Saturn? Lidé, mytologie

Kdo je to Saturn?

Co znamená a jaký je význam slova Saturn?

Saturn je jméno římského boha zemědělství, úrody a sklizně a také času. Má i svůj řecký protějšek, boha Krona. Saturn byl synem Titána Caleuse a Terry, bohyně země. Jeho manželkou byla Titánka Ops.
Saturn byl ve starověkém Římě uctíván a oslavován v době zimního slunovratu, při saturnáliích. Jeho jméno ve sluneční soustavě nese planeta stejného jména.Kdo je to, byl Saturn? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Saturn? Lidé, mytologie

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Saturn s kamarády na sociálních sítích Twitter, Google+ nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Musaka? Znáte pojem Prasečí chřipka? Vzpomněli byste si na význam slova Airsoft? Pamatujete si definici pojmu Rychlosůl?

Klíčová slova: co je to Saturn?, přesný význam, wiki, popis, synonymum, kdo je Saturn?, co znamená, etymologie, kdo to je, mytologie, informace, význam, termín, heslo, význam slova

Další osobnosti, lidé, pojmy, významy slov, hesla, výrazy

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Saturn

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Saturn? Kdo to byl Saturn? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Saturn? Definice pojmu Saturn patří do sekce mytologie. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby. Bohužel, naše možnosti updatů článků jsou omezené. Pokuste se též vyhledat pojem, slovo, termín, heslo, definici, výraz řekněme třeba v české Wikipedii, kde můžete najít nejspíše podrobnější text. Berte prosím na vědomí, že slovní spojení mívají několik různých významů podle různých oborů. Doporučujeme proto pokusit se najít heslo Saturn i jinde než v sekci než v mytologie.