Kdo je to?
Kdo je to, byl Saturn? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Saturn? Lidé, mytologie

Kdo je to Saturn?

Co znamená a jaký je význam slova Saturn?

Saturn je jméno římského boha zemědělství, úrody a sklizně a také času. Má i svůj řecký protějšek, boha Krona. Saturn byl synem Titána Caleuse a Terry, bohyně země. Jeho manželkou byla Titánka Ops.
Saturn byl ve starověkém Římě uctíván a oslavován v době zimního slunovratu, při saturnáliích. Jeho jméno ve sluneční soustavě nese planeta stejného jména.Kdo je to, byl Saturn? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Saturn? Lidé, mytologie

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Saturn? s vašimi kamarády, známými a přáteli na Google+ nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si na význam slova Zánět? Víte, co je to Stres? Znáte pojem CDS2? Pamatujete si definici pojmu Hedvábná stezka?

Klíčová slova: přesný význam, synonymum, informace, definice, Saturn, význam slova, kdo to je, pojem, význam pojmu, co znamená, etymologie, popis, formulace, kdo je Saturn?, původ slova

Často hledaná hesla, osobnosti, odborné termíny, pojmy, slova

Vysvětlení významu slova Saturn, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Saturn? Kdo to byl Saturn? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Saturn? Definice pojmu Saturn je v kategorii mytologie. Text napsán pro Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Nemáme možnost pravidelné aktualizace článků. Můžete se pokusit také najít výraz, heslo, text, pojem řekněme například ve známé Wikipedii, kde naleznete nejspíš podrobnější text. Jednotlivá slova mohou mít vícero významů podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste hledání odborného pojmu Saturn i v jiné kategorii než je sekce mytologie.