Kdo je to?
Kdo je to, byl Saturn? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Saturn? Lidé, mytologie

Kdo je to Saturn?

Co znamená a jaký je význam slova Saturn?

Saturn je jméno římského boha zemědělství, úrody a sklizně a také času. Má i svůj řecký protějšek, boha Krona. Saturn byl synem Titána Caleuse a Terry, bohyně země. Jeho manželkou byla Titánka Ops.
Saturn byl ve starověkém Římě uctíván a oslavován v době zimního slunovratu, při saturnáliích. Jeho jméno ve sluneční soustavě nese planeta stejného jména.Kdo je to, byl Saturn? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Saturn? Lidé, mytologie

Definici slova Saturn můžete sdílet s partnery, kolegy a kamarády na sociálních sítích Twitter, Google+ nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Musaka? Znáte pojem Prasečí chřipka? Vzpomněli byste si na význam slova Airsoft? Pamatujete si definici pojmu Rychlosůl?

Klíčová slova: informace, heslo, wiki, vysvětlení, popis, slovo, termín, význam pojmu, význam, kdo je Saturn?, původ slova, Saturn, pojem, význam slova, kdo to je

Víte co znamenají tato slova, hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy?

Vysvětlení významu slova Saturn, definice, vysvětlení pojmu

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Saturn? Kdo to byl Saturn? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Saturn? Definice pojmu Saturn se nachází v sekci mytologie. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Návštěvníci, omluvte nás prosím, že nestíháme pravidelně aktualizovat texty. Zkuste najít pojem, slovo, termín, heslo, definici, výraz např. ve Wikipedii, kde můžete najít podrobnější text. Berte prosím na vědomí, že slovní spojení mívají několik různých významů podle různých oborů. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než mytologie).