Kdo je to?
Kdo je to, byl Pokémon? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Pokémon? Lidé, nadpřirozené

Kdo je to Pokémon?

Jaký je význam slova Pokémon? Co to znamená?

Pokémon je japonská postavička z videoher, kresleného komiksu, animovaného seriálu a sběratelských karet společnosti Nintendo. Jedná se o inteligentní bytost, malou žlutou kulatou příšerku, nadanou zvláštními vlastnostmi. Původní hra s postavou Pokémona byla určena pro Game Boy a jejím tvůrcem byl Satoši Tadžiri.
Hra se dále vyvíjela a byla vytvořena modernizovaná pokračování. Hry s Pokémonem je možno hrát i na stolních konzolích.Kdo je to, byl Pokémon? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Pokémon? Lidé, nadpřirozené

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Pokémon? s kamarády na Google+, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Citoslovce? Znáte pojem Hypotéza? Vzpomněli byste si na význam slova Sponse? Pamatujete si definici pojmu Cephalea?

Klíčová slova: pojem, informace, vysvětlení, wiki, přesný výraz, etymologie, původ slova, význam, popis, synonymum, kdo je Pokémon?, co je to Pokémon?, přesný význam, význam pojmu, popis

Zkuste také následující odborné pojmy, osobnosti, termíny a hesla

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Pokémon

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Pokémon? Kdo to byl Pokémon? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Pokémon? Definice pojmu Pokémon je v kategorii nadpřirozené. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby. Berte v potaz, že uvedené texty nejsou pravidelně aktualizovány. Zkuste též hledat výraz, heslo, text, pojem řekněme třeba ve známé Wikipedii, kde naleznete komplexní text. Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic podle různých oborů. Doporučujeme vám proto zkusit i jinou sekci než je kategorie nadpřirozené.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.