Kdo je to?
Kdo je to, byl Hejtman? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Hejtman? Lidé, politika

Kdo je to Hejtman?

Co znamená a jaký je význam slova Hejtman?

Slovo hejtman má více významů. Historicky existoval hejtman jako vojenská hodnost či jako funkce zástupce panovníka. V současné době jako hejtmana označujeme nejvyššího představitele kraje v ČR. Hejtmani jsou voleni v krajských volbách. Doba trvání funkce je 4 roky. Hejtmanem se stává příslušník vítězné politické strany v krajských volbách.Kdo je to, byl Hejtman? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Hejtman? Lidé, politika

Tento text (Hejtman) můžete sdílet s kamarády na sociálních sítích Google+, Facebook či Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Infinitiv? Znáte pojem Valuta? Vzpomněli byste si na význam slova Řecký jogurt? Pamatujete si definici pojmu Acai berry?

Klíčová slova: formulace, původ slova, přesný význam, co znamená, termín, Hejtman, politika, heslo, synonymum, kdo je Hejtman?, popis, vysvětlení, význam slova, wiki, co je to Hejtman?

Často hledaná hesla, osobnosti, odborné termíny, pojmy, slova

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Hejtman

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Hejtman? Kdo to byl Hejtman? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Hejtman? Definice pojmu Hejtman je v kategorii politika. Text napsán pro Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby. Bohužel, nestíháme pravidelně aktualizovat všechny texty. Pro aktuální informace zkuste hledat pojem, slovo, termín, výraz kupř. v české verzi Wikipedia.cz, kde naleznete nejspíše mnohem podrobnější text. Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů v různých oborech lidské činnosti. Zkuste hledat odborný výraz Hejtman i v jiné sekci než je kategorie politika.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.