Kdo je to?
Kdo je to, byl Sanitář? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Sanitář? Lidé, lékařství

Kdo je to Sanitář?

Jaký je význam slova Sanitář? Co to znamená?

Sanitář je označení pro pomocnou zdravotnickou sílu. Náplní práce sanitáře jsou různé pomocné činnosti a obsluha nemocných. Pracuje pod dohledem zdravotních sester nebo pracovníků s podobnou plnou kvalifikací. Podílí se na ošetřovatelské péči, léčebné, diagnostické i preventivní péči podle svého pracovního zařazení.
Odbornou způsobilost získává sanitář absolvováním kvalifikačního kurzu s patřičnou akreditací nebo částečným studiem na středních nebo vyšších zdravotnických školách a ve vysokoškolských studijních programech.Kdo je to, byl Sanitář? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Sanitář? Lidé, lékařství

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Sanitář s vašimi kamarády, známými a přáteli na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Autonomie? Znáte pojem Izotonický nápoj? Vzpomněli byste si na význam slova Umění? Pamatujete si definici pojmu Cvikla?

Klíčová slova: přesný výraz, kdo je Sanitář?, informace, lékařství, popis, Sanitář, wiki, definice, termín, význam, synonymum, co znamená, slovo, popis, kdo to je

Jaké osobnosti, pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Vysvětlení významu slova Sanitář, definice, vysvětlení pojmu

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Sanitář? Kdo to byl Sanitář? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Sanitář? Definice pojmu Sanitář se nachází v sekci lékařství. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Veškeré texty jsou bez záruky. Není v našich silách pravidelně aktualizovat texty na tomto webu. Zkuste též hledat pojem, slovo, termín, heslo, definici, výraz řekněme v české Wikipedii, kde můžete najít delší text. Berte prosím na vědomí, že slovní spojení mívají několik různých významů v závislosti na oboru a kontextu. Můžete se proto pokusit najít heslo Sanitář i v jiné sekci než v lékařství.

Náš tip. Seznam textových blahopřání ke sňatku, k výročí nebo k narozeninám.