Kdo je to?
Kdo je to, byl Sanitář? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Sanitář? Lidé, lékařství

Kdo je to Sanitář?

Jaký je význam slova Sanitář? Co to znamená?

Sanitář je označení pro pomocnou zdravotnickou sílu. Náplní práce sanitáře jsou různé pomocné činnosti a obsluha nemocných. Pracuje pod dohledem zdravotních sester nebo pracovníků s podobnou plnou kvalifikací. Podílí se na ošetřovatelské péči, léčebné, diagnostické i preventivní péči podle svého pracovního zařazení.
Odbornou způsobilost získává sanitář absolvováním kvalifikačního kurzu s patřičnou akreditací nebo částečným studiem na středních nebo vyšších zdravotnických školách a ve vysokoškolských studijních programech.Kdo je to, byl Sanitář? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Sanitář? Lidé, lékařství

Líbí se vám definice kdo je to Sanitář? Pak se podělte s přáteli na sociálních sítích Google+, Facebook či Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Autonomie? Znáte pojem Izotonický nápoj? Vzpomněli byste si na význam slova Umění? Pamatujete si definici pojmu Cvikla?

Klíčová slova: Sanitář, informace, význam pojmu, přesný význam, kdo je Sanitář?, význam slova, co znamená, původ slova, formulace, termín, synonymum, přesný výraz, kdo to je, slovo, popis

Náhodných výběr z osobností, slov odborných termínů, pojmů a hesel

Co znamená Sanitář? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Sanitář? Kdo to byl Sanitář? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Sanitář? Definice pojmu Sanitář je v sekci lékařství. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Možnost chyb vyhrazena. Nemůžeme pravidelně aktualizovat všechny texty. Zkuste hledat výraz, definici, slovo, termín dejme tomu například v projektu Wikipedia, kde naleznete podrobnější popis. Berte prosím v úvahu, že stejná slova mohou mít více významů v různých oborech lidské činnosti. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci lékařství.

Náš tip. Seznam textových blahopřání ke sňatku, k výročí nebo k narozeninám.