Kdo je to?
Kdo je to, byl Sanitář? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Sanitář? Lidé, lékařství

Kdo je to Sanitář?

Jaký je význam slova Sanitář? Co to znamená?

Sanitář je označení pro pomocnou zdravotnickou sílu. Náplní práce sanitáře jsou různé pomocné činnosti a obsluha nemocných. Pracuje pod dohledem zdravotních sester nebo pracovníků s podobnou plnou kvalifikací. Podílí se na ošetřovatelské péči, léčebné, diagnostické i preventivní péči podle svého pracovního zařazení.
Odbornou způsobilost získává sanitář absolvováním kvalifikačního kurzu s patřičnou akreditací nebo částečným studiem na středních nebo vyšších zdravotnických školách a ve vysokoškolských studijních programech.Kdo je to, byl Sanitář? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Sanitář? Lidé, lékařství

Budeme rádi, pokud budete definici slova Sanitář sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na Twitteru, Google+, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Znáte pojem Eucharistie? Pamatujete si definici pojmu Emoční inteligence? Víte, co je to Fruktóza? Vzpomněli byste si na význam slova Mene tekel?

Klíčová slova: význam, formulace, Sanitář, popis, co znamená, co je to Sanitář?, význam slova, heslo, popis, původ slova, přesný výraz, lékařství, pojem, význam pojmu, kdo to je

Jiné zajímavé termíny, pojmy, hesla, slova, osobnosti, lidi

Vysvětlení významu slova Sanitář, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Sanitář? Kdo to byl Sanitář? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Sanitář? Definice pojmu Sanitář se nachází v sekci lékařství. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Omlouváme se za možné chyby v textech. Není v našich silách pravidelně aktualizovat texty na tomto webu. Zkuste najít pojem, výraz, termín, heslo dejme tomu třeba v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít nejspíše delší a podrobnější text. Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste hledání odborného pojmu Sanitář i v jiné kategorii než je sekce lékařství.

Náš tip. Seznam textových blahopřání ke sňatku, k výročí nebo k narozeninám.