Kdo je to?
Kdo je to, byl Bloggerka? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Bloggerka? Lidé, záliby

Kdo je to Bloggerka?

Jaký je význam slova Bloggerka? Co to znamená?

Bloggerka je žena, která provozuje a přidává obsah (články, texty, fotografie, obrázky, ankety, videa apod.) na své (případně firemní) internetové stránky typu blog. Bloggerka může mít všeobecné zaměření nebo se úzce zaměřuje pouze na jeden obor, například na módů, gastronomii, politiku apod. Psaní blogu může být jak nevýdělečné, tak i za účelem zisku z reklamy, PR článků atd.Kdo je to, byl Bloggerka? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Bloggerka? Lidé, záliby

Zaujalo vás slovo, termín Bloggerka? Potom se podělte s vašimi kamarády, známými a přáteli na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Informace? Znáte pojem Hybridní válka? Vzpomněli byste si na význam slova Robot? Pamatujete si definici pojmu Koliformní bakterie?

Klíčová slova: význam pojmu, informace, původ slova, pojem, formulace, heslo, popis, přesný význam, význam, synonymum, popis, vysvětlení, Bloggerka, etymologie, kdo to je

Často hledaná hesla, osobnosti, odborné termíny, pojmy, slova

Co znamená Bloggerka? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Bloggerka? Kdo to byl Bloggerka? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Bloggerka? Definice pojmu Bloggerka se nachází v kategorii záliby. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Neručíme za pravdivost uvedených informací. Pochopte prosím, že definice nemohou být pravidelně aktualizovány. Můžete též vyzkoušet hledat výraz, text, termín, pojem třeba v internetové Wikipedii, kde můžete najít delší text. Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy v závislosti na oboru a kontextu. Doporučujeme proto pokusit se najít heslo Bloggerka i jinde než v sekci než v záliby.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.