Kdo je to?
Kdo je to Alexander Babiš? Životopis Alexander Babiš, lidé, osobnosti z podnikání

Kdo je to Alexander Babiš?

Kdo je to Alexander Babiš? Stručný životopis

Alexandr Babiš je bratr Andreje Babiše, předsedy vlády ČR a také významný slovenský podnikatel. Jeho původním působištěm byl podnik Omnia, jehož hlavní náplní byl dovoz a vývoz především spotřební techniky. Státní bezpečnost ho ve svých spisech vedla jako spolupracovníka.
Po sametové revoluci pracoval v bankovnictví a také ve slovenském Agrofertu jako finanční ředitel. I Alexander Babiš byl obžalován za podvod ve firmě ČEZ Slovensko, obžaloby byl však zproštěn.Kdo je to Alexander Babiš? Životopis Alexander Babiš, lidé, osobnosti z podnikání

Popis osobnosti Alexander Babiš můžete sdílet s kolegy na Facebooku, Google+ nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Hlavní informace o osobě Alexander Babiš

Národnost: slovenská
Datum narození: 24. prosince 1961
Místo narození: Bratislava

Znáte pojem Chemická kotva? Pamatujete si definici pojmu Web? Víte, co je to SIPO? Vzpomněli byste si na význam slova Úplavice?

Klíčová slova: popis, podnikání, informace, synonymum, heslo, kdo to je, co znamená, etymologie, kdo je Alexander Babiš?, původ slova, význam, přesný význam, význam slova, definice, formulace

Zkuste také následující odborné pojmy, osobnosti, termíny a hesla

Biografie, životopis, kdo je to Alexander Babiš?

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Alexander Babiš? Kdo to byl Alexander Babiš? Kdy se narodil Alexander Babiš? Kde se narodil Alexander Babiš? Alexander Babiš patří do sekce podnikání. Text napsán pro Superia.cz. Uvedené informace jsou bez záruky. Bohužel, naše možnosti updatů článků jsou omezené. Můžete též vyzkoušet hledat osobnost, osobu, člověka Alexander Babiš třeba ve Wikipedii, kde můžete najít o mnoho podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Alexander Babiš i v jiné kategorii než je podnikání.