Kdo je to?
Kdo je to Alexander Babiš? Životopis Alexander Babiš, lidé, osobnosti z podnikání

Kdo je to Alexander Babiš?

Kdo je to Alexander Babiš? Stručný životopis

Alexandr Babiš je bratr Andreje Babiše, předsedy vlády ČR a také významný slovenský podnikatel. Jeho původním působištěm byl podnik Omnia, jehož hlavní náplní byl dovoz a vývoz především spotřební techniky. Státní bezpečnost ho ve svých spisech vedla jako spolupracovníka.
Po sametové revoluci pracoval v bankovnictví a také ve slovenském Agrofertu jako finanční ředitel. I Alexander Babiš byl obžalován za podvod ve firmě ČEZ Slovensko, obžaloby byl však zproštěn.Kdo je to Alexander Babiš? Životopis Alexander Babiš, lidé, osobnosti z podnikání

Líbí se stručný životopis s osobou Alexander Babiš? Pak se podělte s vašimi kamarády, známými a přáteli na sociálních sítích Google+, Facebook či Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Základní informace o osobě Alexander Babiš

Národnost: slovenská
Datum narození: 24. prosince 1961
Místo narození: Bratislava

Znáte pojem Chemická kotva? Víte, co je to Hemangiom? Víte, co je to SIPO? Pamatujete si definici pojmu Štědrovka?

Klíčová slova: etymologie, význam slova, synonymum, Alexander Babiš, informace, popis, termín, význam pojmu, popis, wiki, podnikání, heslo, formulace, definice, kdo to je

Výběr náhodných osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Stručná biografie, resp. životopis osoby Alexander Babiš

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Alexander Babiš? Kdo to byl Alexander Babiš? Kdy se narodil Alexander Babiš? Kde se narodil Alexander Babiš? Alexander Babiš je v kategorii podnikání. Sepsáno redaktory Superia.cz Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Nemáme možnost pravidelné aktualizace článků. Můžete se pokusit také najít osobnost, osobu, člověka Alexander Babiš dejme tomu např. v projektu Wikipedia, kde naleznete podrobnější popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Alexander Babiš i v jiné kategorii než je podnikání.