Kdo je to?
Kdo je to George Soros? Životopis George Soros, lidé, osobnosti z podnikání

Kdo je to George Soros?

Kdo je to George Soros? Stručný životopis

George Soros je původem Maďar židovského původu, který žije v Americe. Je známým finančníkem, spakulantem a multimiliardářem a také filantropem. Maďarsko opustil již v roce 1946, kdy odešel studovat do Anglie a od roku 1956 podnikal v Americe.
Je znám pro měnové spekulace a hedge fondy, díky kterým získal většinu svého bohatství. Jako filantrop podpořil nejdříve černošské studenty, demokratická hnutí v socialistických zemích, romské studenty a mnoho dalších organizací.Kdo je to George Soros? Životopis George Soros, lidé, osobnosti z podnikání

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text George Soros s kamarády na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Základní údaje o osobě George Soros

Národnost: maďarská
Datum narození: 12. srpna 1930
Místo narození: Budapešť

Znáte pojem Gainer? Znáte pojem Kardamon? Víte, co je to FKSP? Víte, co je to PUR pěna?

Klíčová slova: vysvětlení, co znamená, synonymum, význam slova, popis, termín, význam, původ slova, co je to George Soros?, popis, přesný výraz, heslo, význam pojmu, wiki, slovo

Náhodných výběr osobností, odborných pojmů, termínů a slov

Životopis, kdo je George Soros? Stručná biografie

Tyto stránky vám umožnili zjistit: Kdo je to George Soros? Kdo to byl George Soros? Kdy se narodil George Soros? Kde se narodil George Soros? George Soros se nachází v kategorii podnikání. Text napsán pro Superia.cz. Neručíme za pravdivost uvedených informací. Bohužel, častá aktualizace není v našich silách. Zkuste najít osobnost, osobu, člověka George Soros třeba v české Wikipedii, kde můžete najít delší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost George Soros i v jiné kategorii než je podnikání.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.