Kdo je to?
Kdo je to George Soros? Životopis George Soros, lidé, osobnosti z podnikání

Kdo je to George Soros?

Kdo je to George Soros? Stručný životopis

George Soros je původem Maďar židovského původu, který žije v Americe. Je známým finančníkem, spakulantem a multimiliardářem a také filantropem. Maďarsko opustil již v roce 1946, kdy odešel studovat do Anglie a od roku 1956 podnikal v Americe.
Je znám pro měnové spekulace a hedge fondy, díky kterým získal většinu svého bohatství. Jako filantrop podpořil nejdříve černošské studenty, demokratická hnutí v socialistických zemích, romské studenty a mnoho dalších organizací.Kdo je to George Soros? Životopis George Soros, lidé, osobnosti z podnikání

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text George Soros s vašimi známými a kamarády na Facebooku, Google+ nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Základní údaje o osobě George Soros

Národnost: maďarská
Datum narození: 12. srpna 1930
Místo narození: Budapešť

Víte, co je to Libreto? Znáte pojem Outlook? Vzpomněli byste si na význam slova Podvojné účetnictví? Pamatujete si definici pojmu Fazeta?

Klíčová slova: synonymum, wiki, význam, co znamená, vysvětlení, heslo, termín, popis, význam pojmu, popis, definice, informace, přesný výraz, pojem, George Soros

Náhodných výběr osobností, odborných pojmů, termínů a slov

Biografie, životopis, kdo je to George Soros?

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to George Soros? Kdo to byl George Soros? Kdy se narodil George Soros? Kde se narodil George Soros? George Soros patří do sekce podnikání. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Uvedené informace jsou bez záruky. Bohužel, naše možnosti updatů článků jsou omezené. Pokuste se také najít osobnost, osobu, člověka George Soros třeba v projektu Wikipedia, kde můžete najít podrobný popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost George Soros i v jiné kategorii než je podnikání.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.