Kdo je to?
Kdo je to, byl Bílý kůň? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Bílý kůň? Lidé, zločin

Kdo je to Bílý kůň?

Co znamená a jaký je význam slova Bílý kůň?

Bílý kůň je slangově nastrčená osoba, která svou identitou kryje skutečného pachatele trestné činnosti. Bílý kůň je někdy ke konání své role donucen vydíráním, nebo se jedná o někoho natolik prostoduchého, že dosah této činnosti nechápe. Bílý kůň je jak obětí, tak i spolupachatelem trestného činu. Bílí koně bývají využíváni při praní špinavých peněz, daňových podvodech, neplacení odebraného zboží, podvodů s dotacemi apod. Nezřídka se stalo, že byl bílý kůň jakožto nepohodlný svědek zlikvidován.Kdo je to, byl Bílý kůň? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Bílý kůň? Lidé, zločin

Zaujalo vás slovo, termín Bílý kůň? Potom se podělte s blízkými na Facebooku, Google+ nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si na význam slova Dyslexie? Znáte pojem Meandr? Znáte pojem Asketický? Víte, co je to Apriori?

Klíčová slova: wiki, heslo, etymologie, co znamená, pojem, termín, formulace, popis, popis, zločin, kdo je Bílý kůň?, definice, přesný výraz, význam, co je to Bílý kůň?

Jiné zajímavé termíny, pojmy, hesla, slova, osobnosti, lidi

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Bílý kůň

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Bílý kůň? Kdo to byl Bílý kůň? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Bílý kůň? Definice pojmu Bílý kůň patří do sekce zločin. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Chápejte, že nemáme prostředky na pravidelnou aktualizaci. Zkuste najít pojem, slovo, termín, heslo, definici, výraz třeba na stránkách Wikipedie, kde můžete najít podrobný popis. Berte prosím na vědomí, že slovní spojení mívají několik různých významů podle toho o jaký obor se jedná. Proto případně zapátrejte po pojmu Bílý kůň i v jiných kategoriích (než zločin).

Víte, co je to tablet, co je to router nebo co je to co je to Wi-fi? Pokud ne, odpověď naleznete zde.