Kdo je to?
Kdo je to Jiří Rusnok? Životopis Jiří Rusnok, lidé, osobnosti z politici

Kdo je to Jiří Rusnok?

Kdo je to Jiří Rusnok? Stručný životopis

Rusnok je český ekonom a politik. Působil jako ministr financí a průmyslu a obchodu v sociálně demokratických vládách v letech 2001 - 2003. Poté odešel do bankovní sféry a od července je premiérem úřednické vlády dosazené prezidentem Zemanem; nyní v demisi až do doby, než bude ustavena řádná vláda po předčasných volbách v říjnu 2013.Kdo je to Jiří Rusnok? Životopis Jiří Rusnok, lidé, osobnosti z politici

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je Jiří Rusnok? s vašimi kamarády na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Základní informace o osobě Jiří Rusnok

Národnost: česká
Datum narození: 16.10.1960
Místo narození: Ostrava

Víte, co je to Autismus? Znáte pojem Prokrastinace? Vzpomněli byste si na význam slova OEM? Pamatujete si definici pojmu Polyneuropatie?

Klíčová slova: vysvětlení, termín, heslo, kdo je Jiří Rusnok?, informace, popis, kdo to je, wiki, co znamená, slovo, přesný význam, etymologie, politici, Jiří Rusnok, přesný výraz

Náhodná hesla, významy slov, odborné termíny, výrazy, pojmy, osobnosti

Životopis, kdo je Jiří Rusnok? Stručná biografie

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Jiří Rusnok? Kdo to byl Jiří Rusnok? Kdy se narodil Jiří Rusnok? Kde se narodil Jiří Rusnok? Jiří Rusnok je v sekci politici. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Nemůžeme pravidelně aktualizovat všechny texty. Můžete též vyzkoušet hledat osobnost, osobu, člověka Jiří Rusnok dejme tomu v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete rozsáhlejší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Jiří Rusnok i v jiné kategorii než je politici.

Znáte pojmy jako NFC, Ubuntu nebo Firmware?