Kdo je to?
Kdo je to Karla Šlechtová? Životopis Karla Šlechtová, lidé, osobnosti z politici

Kdo je to Karla Šlechtová?

Kdo je to Karla Šlechtová? Stručný životopis

Karla Šlechtová je česká politička, úřednice a ekonomka, která působila jako ministryně pro místní rozvoj ve vládě Bohuslava Sobotky. V současnosti je poslankyní PS PČR a novou ministryní obrany. Je absolventkou ekonomické fakulty Západočeské univerzity s titulem Ing.
Pracovala jako projektová manažerka a jako projektová koordinátorka v Bruselu. Později se věnovala řízení evropských projektů a práci konzultantky. Před vstupem do politiky působila na Ministerstvu pro místní rozvoj a na Úřadu vlády. Karla Šlechtová je svobodná a bezdětná.Kdo je to Karla Šlechtová? Životopis Karla Šlechtová, lidé, osobnosti z politici

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je Karla Šlechtová? s partnery, kolegy a kamarády na Google+ nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Základní informace o osobě Karla Šlechtová

Národnost: česká
Datum narození: 22. května 1977
Místo narození: Karlovy Vary

Víte, co je to Omeprazol? Znáte pojem Mungo fazole? Vzpomněli byste si na význam slova Botnet? Pamatujete si definici pojmu Chudokrevnost?

Klíčová slova: synonymum, pojem, termín, význam slova, přesný význam, slovo, formulace, původ slova, wiki, popis, popis, co je to Karla Šlechtová?, kdo je Karla Šlechtová?, Karla Šlechtová, kdo to je

Doporučujeme tyto osobnosti, pojmy, výrazy a termíny

Stručná biografie, resp. životopis osoby Karla Šlechtová

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Karla Šlechtová? Kdo to byl Karla Šlechtová? Kdy se narodil Karla Šlechtová? Kde se narodil Karla Šlechtová? Karla Šlechtová je v kategorii politici. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Nemáme možnost pravidelné aktualizace článků. Můžete též zkusit najít osobnost, osobu, člověka Karla Šlechtová řekněme například ve známé Wikipedii, kde naleznete nejspíš podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Karla Šlechtová i v jiné kategorii než je politici.