Kdo je to?
Kdo je to Michal Hašek? Životopis Michal Hašek, lidé, osobnosti z politici

Kdo je to Michal Hašek?

Kdo je to Michal Hašek? Stručný životopis

Michal Hašek je politik, člen ČSSD, působící jako zastupitel a bývalý hejtman Jihomoravského kraje. K jeho minulým funkcím patří statutární předseda ČSSD, předseda Asociace krajů ČR a poslanec Parlamentu ČR. Je znám také z několika politických kauz, které mu ubraly na oblibě, takže ve volbách neuspěl.
Michal Hašek je absolventem Práv Masarykovy univerzity. Po studiu nastoupil do úřednických a později již do politických funkcí.Kdo je to Michal Hašek? Životopis Michal Hašek, lidé, osobnosti z politici

Budeme rádi, pokud budete tuto stručnou biografii s osobou Michal Hašek sdílet s vašimi kamarády na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Základní údaje o osobě Michal Hašek

Národnost: česká
Datum narození: 17. dubna 1976
Místo narození: Brno

Víte, co je to Pracovní úraz? Znáte pojem Synonymum? Vzpomněli byste si na význam slova Intervence? Pamatujete si definici pojmu Kepr?

Klíčová slova: co znamená, kdo to je, pojem, co je to Michal Hašek?, heslo, Michal Hašek, popis, přesný význam, kdo je Michal Hašek?, synonymum, přesný výraz, slovo, wiki, definice, popis

Další vybraná hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy

Stručná biografie, resp. životopis osoby Michal Hašek

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Michal Hašek? Kdo to byl Michal Hašek? Kdy se narodil Michal Hašek? Kde se narodil Michal Hašek? Michal Hašek se nachází v sekci politici. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Omlouváme se za možné chyby v textech. Návštěvníci, omluvte nás prosím, že nestíháme pravidelně aktualizovat texty. Pokuste se vyhledat osobnost, osobu, člověka Michal Hašek řekněme v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít nejspíš delší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Michal Hašek i v jiné kategorii než je politici.