Kdo je to?
Kdo je to Petr Fiala? Životopis Petr Fiala, lidé, osobnosti z politici

Kdo je to Petr Fiala?

Kdo je to Petr Fiala? Stručný životopis

Petr Fiala je politik, politolog a také univerzitní profesor. Kandidoval do poslanecké sněmovny v předčasných volbách za ODS jako nestraník. Později se stal členem této strany a byl zvolen jejím předsedou. Je také místopředsedou Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR. V době Nečasovy vlády byl ministrem školství, mládeže a tělovýchovy.
Petr Fiala působil také jako prorektor a rektor Masarykovy univerzity v Brně.Kdo je to Petr Fiala? Životopis Petr Fiala, lidé, osobnosti z politici

Tento text (Petr Fiala) můžete samozřejmě sdílet s vašimi známými a kamarády na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Základní informace o osobě Petr Fiala

Národnost: česká
Datum narození: 1. září 1964
Místo narození: Brno

Víte, co je to Subsidiarita? Znáte pojem Procesor? Vzpomněli byste si na význam slova SUV? Pamatujete si definici pojmu Tachykardie?

Klíčová slova: politici, význam pojmu, formulace, termín, kdo je Petr Fiala?, co je to Petr Fiala?, popis, informace, přesný význam, wiki, kdo to je, popis, vysvětlení, původ slova, synonymum

Náhodných výběr z osobností, slov odborných termínů, pojmů a hesel

Stručná biografie, resp. životopis osoby Petr Fiala

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Petr Fiala? Kdo to byl Petr Fiala? Kdy se narodil Petr Fiala? Kde se narodil Petr Fiala? Petr Fiala je v kategorii politici. Text napsán pro Superia.cz. Veškeré texty jsou bez záruky. Věříme, že chápete, že texty nemohou být často aktualizovány. Můžete též vyzkoušet hledat osobnost, osobu, člověka Petr Fiala dejme tomu třeba na české Wikipedii, kde naleznete nejspíš komplexnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Petr Fiala i v jiné kategorii než je politici.