Kdo je to?
Kdo je to Petr Fiala? Životopis Petr Fiala, lidé, osobnosti z politici

Kdo je to Petr Fiala?

Kdo je to Petr Fiala? Stručný životopis

Petr Fiala je politik, politolog a také univerzitní profesor. Kandidoval do poslanecké sněmovny v předčasných volbách za ODS jako nestraník. Později se stal členem této strany a byl zvolen jejím předsedou. Je také místopředsedou Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR. V době Nečasovy vlády byl ministrem školství, mládeže a tělovýchovy.
Petr Fiala působil také jako prorektor a rektor Masarykovy univerzity v Brně.Kdo je to Petr Fiala? Životopis Petr Fiala, lidé, osobnosti z politici

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Petr Fiala s vašimi známými a kamarády na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Základní údaje o osobě Petr Fiala

Národnost: česká
Datum narození: 1. září 1964
Místo narození: Brno

Pamatujete si definici pojmu Perzekuce? Znáte pojem Dyspraxie? Vzpomněli byste si na význam slova ASR? Víte, co je to Slzovka?

Klíčová slova: význam, popis, etymologie, heslo, přesný výraz, popis, Petr Fiala, přesný význam, politici, vysvětlení, wiki, informace, definice, pojem, slovo

Výběr z náhodných odborných pojmů, osobností, hesel, termínů

Stručná biografie, resp. životopis osoby Petr Fiala

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Petr Fiala? Kdo to byl Petr Fiala? Kdy se narodil Petr Fiala? Kde se narodil Petr Fiala? Petr Fiala se nachází v sekci politici. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Veškeré texty jsou bez záruky. Návštěvníci, omluvte nás prosím, že nestíháme pravidelně aktualizovat texty. Zkuste najít osobnost, osobu, člověka Petr Fiala řekněme v projektu Wikipedia, kde můžete najít delší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Petr Fiala i v jiné kategorii než je politici.