Kdo je to?
Kdo je to, byl Vdovec? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Vdovec? Lidé, vztahy

Kdo je to Vdovec?

Jaký je význam slova Vdovec? Co to znamená?

Vdovec je muž, kterému zemřela manželka. Etymologicky můžeme původ slova vdovec hledat v praslovanském slovu "vydova" a ve staroindickém slovu vidhevá. Vzhledem tomu, že se muži dožívají kratšího věku než ženy, tak je vdovců mnohem méně než vdov.Kdo je to, byl Vdovec? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Vdovec? Lidé, vztahy

Zaujalo vás slovo, termín Vdovec? Potom se podělte s vašimi kamarády, známými a přáteli na Google+, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Relikviář? Znáte pojem Katamarán? Vzpomněli byste si na význam slova Kronika? Pamatujete si definici pojmu LTE?

Klíčová slova: kdo je Vdovec?, definice, význam, slovo, termín, Vdovec, co znamená, přesný význam, co je to Vdovec?, etymologie, synonymum, přesný výraz, formulace, informace, původ slova

Často hledaná slova, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Vysvětlení významu slova Vdovec, definice, vysvětlení pojmu

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Vdovec? Kdo to byl Vdovec? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Vdovec? Definice pojmu Vdovec se nachází v sekci vztahy. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Omlouváme se za možné chyby v textech. Není v našich silách pravidelně aktualizovat texty na tomto webu. Zkuste hledat pojem, výraz, termín, heslo dejme tomu např. na stránkách Wikipedie, kde můžete najít komplexní popis. Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů v různých oborech lidské činnosti. Zkuste proto termín Vdovec hledat i v jiných kategoriích (než vztahy).

Víte, co je to netbook a co je to ultrabook a jaký je mezi nimi rozdíl?