Kdo je to?
Kdo je to Valerij Pjakin? Životopis Valerij Pjakin, lidé, osobnosti z politika

Kdo je to Valerij Pjakin?

Kdo je to Valerij Pjakin? Stručný životopis

Valerij Pjakin je ruský politolog a analytik. Sídlí a pracuje v Sankt Petersburgu. Zařadil se do společností Koncepce sociální bezpečnosti, Dostatečně všeobecná teorie řízení a Fondu konceptuálních technologii Altaj. Zde se zaměřil především na prognózy a prezentaci vysokofrekvenční analýzy a na rozvoj socio naturálních procesů a navazujících sociálně inženýrských procedur.
Valerij Pjakin se aktivně zapojuje do komentování nejrůznějších událostí a svá vystoupení zveřejňuje na YouTube.Kdo je to Valerij Pjakin? Životopis Valerij Pjakin, lidé, osobnosti z politika

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Valerij Pjakin s blízkými na Google+, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Základní údaje o osobě Valerij Pjakin

Národnost: ruská

Pamatujete si definici pojmu Chřipka? Znáte pojem Anno Domini? Vzpomněli byste si na význam slova Rostlina? Víte, co je to Renesance?

Klíčová slova: přesný výraz, co je to Valerij Pjakin?, význam, popis, termín, význam pojmu, definice, kdo je Valerij Pjakin?, popis, význam slova, kdo to je, informace, slovo, wiki, pojem

Často hledané výrazy, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Biografie, životopis, kdo je to Valerij Pjakin?

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Valerij Pjakin? Kdo to byl Valerij Pjakin? Valerij Pjakin patří do sekce politika. Text vytvořen pro server Superia.cz Uvedené informace jsou bez záruky. Bohužel, naše možnosti updatů článků jsou omezené. Zkuste najít osobnost, osobu, člověka Valerij Pjakin kupř. v projektu Wikipedia, kde můžete najít komplexní popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Valerij Pjakin i v jiné kategorii než je politika.