Kdo je to?
Kdo je to Valerij Pjakin? Životopis Valerij Pjakin, lidé, osobnosti z politika

Kdo je to Valerij Pjakin?

Kdo je to Valerij Pjakin? Stručný životopis

Valerij Pjakin je ruský politolog a analytik. Sídlí a pracuje v Sankt Petersburgu. Zařadil se do společností Koncepce sociální bezpečnosti, Dostatečně všeobecná teorie řízení a Fondu konceptuálních technologii Altaj. Zde se zaměřil především na prognózy a prezentaci vysokofrekvenční analýzy a na rozvoj socio naturálních procesů a navazujících sociálně inženýrských procedur.
Valerij Pjakin se aktivně zapojuje do komentování nejrůznějších událostí a svá vystoupení zveřejňuje na YouTube.Kdo je to Valerij Pjakin? Životopis Valerij Pjakin, lidé, osobnosti z politika

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je Valerij Pjakin? s vašimi kamarády na Google+ nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Základní informace o osobě Valerij Pjakin

Národnost: ruská

Pamatujete si definici pojmu Chřipka? Víte, co je to Tautologie? Vzpomněli byste si na význam slova Rostlina? Pamatujete si definici pojmu Dysfrenie?

Klíčová slova: synonymum, definice, co je to Valerij Pjakin?, původ slova, pojem, přesný výraz, formulace, význam, kdo je Valerij Pjakin?, význam slova, wiki, popis, slovo, přesný význam, informace

Vybrané odborné pojmy, slova, osobnosti, termíny

Životopis, kdo je Valerij Pjakin? Stručná biografie

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Valerij Pjakin? Kdo to byl Valerij Pjakin? Valerij Pjakin je v sekci politika. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Možnost chyb vyhrazena. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Pokuste se též vyhledat osobnost, osobu, člověka Valerij Pjakin kupříkladu ve známé Wikipedii, kde naleznete nejspíš podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Valerij Pjakin i v jiné kategorii než je politika.