Kdo je to?
Kdo je to, byl Sociopat? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Sociopat? Lidé, poruchy

Kdo je to Sociopat?

Jaký je význam slova Sociopat? Co to znamená?

Sociopatie se řadí mezi závažné poruchy osobnosti. Postižený jedinec, sociopat, se chová abnormálně ve vztahu ke svému okolí, není schopen se přizpůsobit a navazovat běžné mezilidské vztahy.Kdo je to, byl Sociopat? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Sociopat? Lidé, poruchy

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Sociopat s přáteli a kamarády na sociálních sítích Twitter, Google+ nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Obřízka? Znáte pojem Brunch? Vzpomněli byste si na význam slova Musaka? Pamatujete si definici pojmu Rovník?

Klíčová slova: termín, význam, co znamená, kdo to je, popis, etymologie, Sociopat, kdo je Sociopat?, popis, původ slova, informace, co je to Sociopat?, význam pojmu, vysvětlení, slovo

Doporučujeme tyto osobnosti, pojmy, výrazy a termíny

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Sociopat

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Sociopat? Kdo to byl Sociopat? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Sociopat? Definice pojmu Sociopat patří do sekce poruchy. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Uvedené informace jsou bez záruky. Bohužel, naše možnosti updatů článků jsou omezené. Pro aktuální informace zkuste hledat výraz, termín, heslo, výraz řekněme třeba v české Wikipedii, kde můžete najít nejspíše podrobnější text. Berte na vědomí, že pojmy mohou mít více významů podle různých oborů. Doporučujeme vám proto zkusit i jinou sekci než je kategorie poruchy.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.