Kdo je to?
Kdo je to, byl Sociopat? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Sociopat? Lidé, poruchy

Kdo je to Sociopat?

Jaký je význam slova Sociopat? Co to znamená?

Sociopatie se řadí mezi závažné poruchy osobnosti. Postižený jedinec, sociopat, se chová abnormálně ve vztahu ke svému okolí, není schopen se přizpůsobit a navazovat běžné mezilidské vztahy.Kdo je to, byl Sociopat? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Sociopat? Lidé, poruchy

Líbí se vám definice kdo je to Sociopat? Pak se podělte s vašimi známými a kamarády na Facebooku, Twitteru a Google+ nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Obřízka? Znáte pojem Brunch? Vzpomněli byste si na význam slova Musaka? Pamatujete si definici pojmu Rovník?

Klíčová slova: heslo, termín, etymologie, pojem, definice, formulace, původ slova, informace, význam, co znamená, kdo je Sociopat?, přesný výraz, vysvětlení, kdo to je, význam pojmu

Zkuste také následující odborné pojmy, osobnosti, termíny a hesla

Vysvětlení významu slova Sociopat, definice, vysvětlení pojmu

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Sociopat? Kdo to byl Sociopat? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Sociopat? Definice pojmu Sociopat je v kategorii poruchy. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Nemáme možnost pravidelné aktualizace článků. Zkuste najít pojem, termín, výraz, heslo řekněme v projektu Wikipedia, kde naleznete podrobně vysvětlený popis. Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy v závislosti na oboru a kontextu. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než poruchy).

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.