Kdo je to?
Kdo je to, byl Auditor? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Auditor? Lidé, profese

Kdo je to Auditor?

Jaký je význam slova Auditor? Co to znamená?

Auditor je osoba, z jejíž činnosti mají obvykle ostatní určitou obavu. Úkolem auditora je provádět kontroly účetnictví, finančních výdajů (z výsledků auditu pak může vyjít najevo, zda např. nějaké ministerstvo nebo úřad pracují efektivně nebo jestli nedochází k neúčelnému vynakládání finančních prostředků). Existují i další typy auditu (tj. kontroly, jejímž účelem je přezkoumání něčeho nezávislým pracovníkem), např. ekologický audit, technický audit nebo audit kvality. Všechny zmíněné typy kontrol mají pevně stanovená pravidla a kritéria.Kdo je to, byl Auditor? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Auditor? Lidé, profese

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Auditor? s kamarády na sociálních sítích Google+, Facebook či Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Kavitace? Znáte pojem Ragú? Vzpomněli byste si na význam slova Izotonický nápoj? Pamatujete si definici pojmu VPN?

Klíčová slova: profese, informace, wiki, co je to Auditor?, přesný význam, kdo to je, etymologie, definice, slovo, co znamená, formulace, pojem, vysvětlení, popis, původ slova

Zkuste také následující odborné pojmy, osobnosti, termíny a hesla

Vysvětlení významu slova Auditor, definice, vysvětlení pojmu

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Auditor? Kdo to byl Auditor? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Auditor? Definice pojmu Auditor je v kategorii profese. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Omlouváme se za možné chyby v textech. Nemáme možnost pravidelné aktualizace článků. Můžete se pokusit také najít pojem, slovo, termín, výraz dejme tomu např. ve známé Wikipedii, kde naleznete podrobnější popis. Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů v různých oborech lidské činnosti. Zkuste najít odborný termín i v jiné sekci než v profese.

Dejte si při práci pozor na různé hrozby jako viry a malware, které mohou poškodit váš operační systém.