Kdo je to?
Kdo je to, byl Barista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Barista? Lidé, profese

Kdo je to Barista?

Jaký je význam slova Barista? Co to znamená?

Barista je člověk, který se zaměřuje na přípravu a výrobu kvalitní kávy. U nás se jedná o poměrně novou pracovní pozici. Existují různé soutěže baristů.Kdo je to, byl Barista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Barista? Lidé, profese

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Barista? s kolegy na sociálních sítích Google+, Facebook či Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Licence? Znáte pojem Burčák? Vzpomněli byste si na význam slova Scopex? Pamatujete si definici pojmu Saltimbocca?

Klíčová slova: definice, význam slova, co znamená, heslo, co je to Barista?, etymologie, synonymum, původ slova, význam, formulace, profese, popis, slovo, význam pojmu, wiki

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů, osobnosti

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Barista

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Barista? Kdo to byl Barista? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Barista? Definice pojmu Barista je v kategorii profese. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby. Berte v potaz, že uvedené texty nejsou pravidelně aktualizovány. Zkuste též najít výraz, heslo, text, pojem kupř. v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete podrobnější popis. Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v různých oborech lidské činnosti. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než profese).

Chcete se dozvědět kdo slaví svátek (jmeniny) na Slovensku, v Polsku, Německu nebo v České republice? Pak se podívejte na web obsahující kalendář svátků.