Kdo je to?
Kdo je to, byl Portýr? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Portýr? Lidé, profese

Kdo je to Portýr?

Co znamená a jaký je význam slova Portýr?

Portýr, česky dveřník, je zaměstnanec hotelu, jehož úkolem je uvést hosty, otevřít jim dveře a odnést jim zavazadla. S portýry se setkáme v dražších hotelích vyšší kategorie.Kdo je to, byl Portýr? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Portýr? Lidé, profese

Tento text (Portýr) můžete sdílet s partnery, kolegy a kamarády na Facebooku, Twitteru a Google+ nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Víte, co je to FTP? Vzpomněli byste si na význam slova Ocílka? Pamatujete si definici pojmu Asteroid? Znáte pojem Počítač?

Klíčová slova: původ slova, popis, etymologie, wiki, synonymum, heslo, pojem, kdo to je, význam, informace, význam pojmu, co znamená, význam slova, přesný význam, profese

Doporučené pojmy, slova, osobnosti, odborné termíny a výrazy

Co znamená Portýr? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Portýr? Kdo to byl Portýr? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Portýr? Definice pojmu Portýr je v sekci profese. Text napsán pro Superia.cz. Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Nemůžeme pravidelně aktualizovat všechny texty. Zkuste hledat výraz, heslo, text, pojem třeba v české verzi Wikipedia.cz, kde naleznete o něco delší text. Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů v závislosti na oboru a kontextu. Pokuste se najít termín Portýr i v jiné kategorii než v profese.

Znáte pojmy jako NFC, Ubuntu nebo Firmware?