Kdo je to?
Kdo je to, byl Portýr? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Portýr? Lidé, profese

Kdo je to Portýr?

Co znamená a jaký je význam slova Portýr?

Portýr, česky dveřník, je zaměstnanec hotelu, jehož úkolem je uvést hosty, otevřít jim dveře a odnést jim zavazadla. S portýry se setkáme v dražších hotelích vyšší kategorie.Kdo je to, byl Portýr? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Portýr? Lidé, profese

Zaujalo vás slovo, termín Portýr? Potom se podělte s partnery, kolegy a kamarády na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Java? Znáte pojem Vasektomie? Vzpomněli byste si na význam slova Křížová cesta? Pamatujete si definici pojmu Amoniak?

Klíčová slova: definice, význam, přesný význam, wiki, význam pojmu, význam slova, vysvětlení, popis, informace, slovo, synonymum, popis, přesný výraz, etymologie, kdo je Portýr?

Náhodné osobnosti, pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Portýr

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Portýr? Kdo to byl Portýr? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Portýr? Definice pojmu Portýr patří do sekce profese. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby. Bohužel, naše možnosti updatů článků jsou omezené. Zkuste též najít pojem, výraz, termín, heslo například v internetové Wikipedii, kde můžete najít delší text. Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů v závislosti na oboru a kontextu. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než profese.

Znáte pojmy jako NFC, Ubuntu nebo Firmware?