Kdo je to?
Kdo je to, byl Stevard? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Stevard? Lidé, profese

Kdo je to Stevard?

Jaký je význam slova Stevard? Co to znamená?

Stevard pracuje hlavně na palubě letadla, kde vykonává různé služby. Hlavním úkolem je zajištění bezpečnosti a pohodlí cestujících. Stevard poskytuje cestujícím servis, jako je například podávání nápojů nebo jídel, zodpovídá dotazy a podobně.
Stevard musí mít odpovídající vzdělání, dokonalý zdravotní stav a perfektní znalost cizích jazyků.Kdo je to, byl Stevard? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Stevard? Lidé, profese

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Stevard? s partnery, kolegy a kamarády na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Kóma? Znáte pojem Životní pojištění? Vzpomněli byste si na význam slova Rodina? Pamatujete si definici pojmu Unisex?

Klíčová slova: synonymum, etymologie, význam, informace, kdo je Stevard?, formulace, co znamená, vysvětlení, kdo to je, význam slova, přesný výraz, význam pojmu, definice, profese, pojem

Jiné zajímavé termíny, pojmy, hesla, slova, osobnosti, lidi

Co znamená Stevard? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Stevard? Kdo to byl Stevard? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Stevard? Definice pojmu Stevard je v sekci profese. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Neručíme za pravdivost uvedených informací. Nemůžeme pravidelně aktualizovat všechny texty. Můžete se pokusit také najít výraz, definici, slovo, termín dejme tomu ve známé Wikipedii, kde naleznete rozsáhlejší text. Berte prosím v úvahu, že stejná slova mohou mít více významů v různém kontextu, v různých oborech. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než profese.

Znáte pojmy jako Bios, Bit nebo Firewall? Jestliže ne, a přitom byste je chtěli znát, mrkněte sem.