Kdo je to?
Kdo je to, byl Stevard? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Stevard? Lidé, profese

Kdo je to Stevard?

Jaký je význam slova Stevard? Co to znamená?

Stevard pracuje hlavně na palubě letadla, kde vykonává různé služby. Hlavním úkolem je zajištění bezpečnosti a pohodlí cestujících. Stevard poskytuje cestujícím servis, jako je například podávání nápojů nebo jídel, zodpovídá dotazy a podobně.
Stevard musí mít odpovídající vzdělání, dokonalý zdravotní stav a perfektní znalost cizích jazyků.Kdo je to, byl Stevard? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Stevard? Lidé, profese

Tento text (Stevard) můžete sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Kóma? Znáte pojem Životní pojištění? Vzpomněli byste si na význam slova Rodina? Pamatujete si definici pojmu Unisex?

Klíčová slova: pojem, přesný výraz, původ slova, definice, kdo to je, etymologie, informace, Stevard, termín, význam slova, význam pojmu, popis, synonymum, přesný význam, formulace

Jaké osobnosti, pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Stevard

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Stevard? Kdo to byl Stevard? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Stevard? Definice pojmu Stevard je v kategorii profese. Text napsán pro Superia.cz. Uvedené informace jsou bez záruky. Bohužel, nestíháme pravidelně aktualizovat všechny texty. Pokuste se vyhledat výraz, definici, slovo, termín dejme tomu například na české Wikipedii, kde naleznete nejspíš komplexnější text. Berte prosím v úvahu, že stejná slova mohou mít více významů v různém kontextu, v různých oborech. Vyzkoušet tak můžete i příslušná homonyma a synonyma v jiných sekcích než profese.

Znáte pojmy jako Bios, Bit nebo Firewall? Jestliže ne, a přitom byste je chtěli znát, mrkněte sem.