Kdo je to?
Kdo je to, byl Stevard? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Stevard? Lidé, profese

Kdo je to Stevard?

Jaký je význam slova Stevard? Co to znamená?

Stevard pracuje hlavně na palubě letadla, kde vykonává různé služby. Hlavním úkolem je zajištění bezpečnosti a pohodlí cestujících. Stevard poskytuje cestujícím servis, jako je například podávání nápojů nebo jídel, zodpovídá dotazy a podobně.
Stevard musí mít odpovídající vzdělání, dokonalý zdravotní stav a perfektní znalost cizích jazyků.Kdo je to, byl Stevard? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Stevard? Lidé, profese

Zaujalo vás slovo, termín Stevard? Potom se podělte s kamarády na Facebooku, Google+ nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Kóma? Znáte pojem Životní pojištění? Vzpomněli byste si na význam slova Rodina? Pamatujete si definici pojmu Unisex?

Klíčová slova: význam slova, původ slova, kdo to je, definice, heslo, etymologie, kdo je Stevard?, informace, wiki, pojem, přesný význam, formulace, co je to Stevard?, význam pojmu, popis

Výběr náhodných osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Vysvětlení významu slova Stevard, definice, vysvětlení pojmu

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Stevard? Kdo to byl Stevard? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Stevard? Definice pojmu Stevard se nachází v sekci profese. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Není v našich silách pravidelně aktualizovat texty na tomto webu. Pokuste se také najít pojem, slovo, termín, heslo, definici, výraz řekněme například na stránkách Wikipedie, kde můžete najít podrobný popis. Berte prosím na vědomí, že slovní spojení mívají několik různých významů podle toho o jaký obor se jedná. Doporučujeme proto pokusit se najít heslo Stevard i jinde než v sekci než v profese.

Znáte pojmy jako Bios, Bit nebo Firewall? Jestliže ne, a přitom byste je chtěli znát, mrkněte sem.