Kdo je to?
Kdo byl Věra Čáslavská? Životopis Věra Čáslavská, slavní lidé, osobnosti z sport

Kdo je to Věra Čáslavská?

Kdo to byl Věra Čáslavská? Stručný životopis

Věra Čáslavská byla jednou z nevýznamnějších českých sportovkyň. Proslavila se především jako sportovní gymnastka s doposud nejvyšším rekordním počtem individuálních zlatých medailí z olympiád. Byla sedminásobnou olympijskou vítězkou, čtyřikrát se stala mistryní světa, jedenáctkrát mistryní Evropy a čtyřikrát československou Sportovkyní roku.
Po roce 1968 směla Věra Čáslavská z politických důvodů vykonávat pouze trenérskou činnost. Po roce 1989 se stala předsedkyní Československého olympijského výboru a později i členkou Mezinárodního olympijského výboru.Kdo byl Věra Čáslavská? Životopis Věra Čáslavská, slavní lidé, osobnosti z sport

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je Věra Čáslavská? s kamarády na sociálních sítích Google+, Facebook či Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Základní informace o osobě Věra Čáslavská

Národnost: česká
Datum narození: 3. května 1942
Místo narození: Praha
Datum úmrtí: 30. srpna 2016

Víte, co je to Herbalife? Znáte pojem Čedar? Vzpomněli byste si na význam slova Schizofrenie? Pamatujete si definici pojmu Autonomie?

Klíčová slova: kdo je Věra Čáslavská?, wiki, význam pojmu, přesný výraz, Věra Čáslavská, etymologie, pojem, termín, heslo, synonymum, kdo to je, co je to Věra Čáslavská?, popis, přesný význam, informace

Náhodných výběr z osobností, slov odborných termínů, pojmů a hesel

Životopis, kdo je Věra Čáslavská? Stručná biografie

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Věra Čáslavská? Kdo to byl Věra Čáslavská? Kdy se narodil Věra Čáslavská? Kde se narodil Věra Čáslavská? Kdy zemřel Věra Čáslavská? Věra Čáslavská je v sekci sport. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Možnost chyb vyhrazena. Nemůžeme pravidelně aktualizovat všechny texty. Můžete se pokusit také najít osobnost, osobu, člověka Věra Čáslavská dejme tomu například v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete podrobnější popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Věra Čáslavská i v jiné kategorii než je sport.