Kdo je to?
Kdo je to, byl Mladistvý? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Mladistvý? Lidé, státní správa

Kdo je to Mladistvý?

Jaký je význam slova Mladistvý? Co to znamená?

Mladistvý je pojmenování člověka mezi patnáctým a osmnáctým rokem věku. Toto označení se používá hlavně v oblasti trestního práva při určování trestní odpovědnosti. Tam je jako mladistvý označován ten, kdo se dopustil provinění. Mladistvý může dostat trest odnětí svobody maximálně na 5 let nepodmíněně. Musí mít vždy obhájce a při trestním řízení zvýšenou ochranu.
Pojem mladistvý se používá i v oblasti pracovního práva, kde se takto označuje zaměstnanec mladší 18 let.Kdo je to, byl Mladistvý? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Mladistvý? Lidé, státní správa

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Mladistvý s vašimi známými a kamarády na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Znáte pojem Dividenda? Znáte pojem Otoneurologie? Víte, co je to Retro? Víte, co je to WTF?

Klíčová slova: státní správa, význam, Mladistvý, synonymum, přesný výraz, wiki, přesný význam, pojem, popis, kdo je Mladistvý?, slovo, kdo to je, význam pojmu, termín, původ slova

Výběr náhodných osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Vysvětlení významu slova Mladistvý, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Mladistvý? Kdo to byl Mladistvý? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Mladistvý? Definice pojmu Mladistvý se nachází v sekci státní správa. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Veškeré texty jsou bez záruky. Návštěvníci, omluvte nás prosím, že nestíháme pravidelně aktualizovat texty. Zkuste najít pojem, slovo, termín, heslo, definici, výraz řekněme v české Wikipedii, kde můžete najít delší text. Berte prosím na vědomí, že slovní spojení mívají několik různých významů v závislosti na oboru a kontextu. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než státní správa.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.