Kdo je to?
Kdo je to, byl Fluktuant? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Fluktuant? Lidé, vlastnosti

Kdo je to Fluktuant?

Co znamená a jaký je význam slova Fluktuant?

Fluktuant je osoba, která často bezdůvodně mění zaměstnání případně jiný kolektiv (např. sportovní klub). Fluktuanti jsou personalisty považováni za nespolehlivé zaměstnance a mají proto menší šanci na přijetí do zaměstnání. Lidé, kteří v posledních letech častěji měnili zaměstnání by si proto měli na pohovor připravit důvěryhodné vysvětlení proč ke změnám docházelo.Kdo je to, byl Fluktuant? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Fluktuant? Lidé, vlastnosti

Tento text (Fluktuant) můžete sdílet s partnery, kolegy a kamarády na Google+ nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Víte, co je to Aplikace? Vzpomněli byste si na význam slova Aproximace? Pamatujete si definici pojmu Granit? Znáte pojem Pícnina?

Klíčová slova: slovo, informace, synonymum, definice, vlastnosti, význam, kdo to je, Fluktuant, popis, co je to Fluktuant?, etymologie, heslo, co znamená, formulace, kdo je Fluktuant?

Náhodných výběr osobností, hesel, pojmů a odborných termínů

Co znamená Fluktuant? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Fluktuant? Kdo to byl Fluktuant? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Fluktuant? Definice pojmu Fluktuant je v sekci vlastnosti. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Nemůžeme pravidelně aktualizovat všechny texty. Zkuste hledat výraz, slovo, definici, slovíčko kupříkladu v české verzi Wikipedia.cz, kde naleznete delší popis. Jednotlivé výrazy mají často víc významů podle toho o jaký obor se jedná. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci vlastnosti.