Kdo je to?
Kdo je to, byl Družka? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Družka? Lidé, vztahy

Kdo je to Družka?

Co znamená a jaký je význam slova Družka?

Družka neboli partnerka je žena, která žije se svým partnerem v nesezdaném svazku, tj. bez uzavření sňatku. Dnes se jedná o běžnou záležitost, dříve byl takovýto vztah společensky odsuzován, o čemž svědčí i označení pro něj "žít na psí knížku".Kdo je to, byl Družka? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Družka? Lidé, vztahy

Tento text (Družka) můžete sdílet s přáteli na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si na význam slova Šíbr? Vzpomněli byste si na význam slova Elektronický recept? Znáte pojem Brak? Znáte pojem Hangouts?

Klíčová slova: význam slova, vysvětlení, co znamená, kdo je Družka?, pojem, přesný význam, synonymum, vztahy, přesný výraz, původ slova, popis, popis, slovo, kdo to je, informace

Náhodných výběr z osobností, slov odborných termínů, pojmů a hesel

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Družka

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Družka? Kdo to byl Družka? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Družka? Definice pojmu Družka je v kategorii vztahy. Text vytvořen pro server Superia.cz Texty mohou obsahovat chyby. Bohužel, nestíháme pravidelně aktualizovat všechny texty. Zkuste hledat pojem, definici, text, výraz dejme tomu například na české Wikipedii, kde naleznete nejspíš komplexnější text. Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů v různém kontextu, v různých oborech. Doporučujeme proto pokusit se najít heslo Družka i jinde než v sekci než v vztahy.

Navštivte další náš web, kde se dozvíte definici různých pojmů včetně počítačových pojmů a pojmů se světa hardware a software.