Kdo je to?
Kdo je to, byl Družka? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Družka? Lidé, vztahy

Kdo je to Družka?

Co znamená a jaký je význam slova Družka?

Družka neboli partnerka je žena, která žije se svým partnerem v nesezdaném svazku, tj. bez uzavření sňatku. Dnes se jedná o běžnou záležitost, dříve byl takovýto vztah společensky odsuzován, o čemž svědčí i označení pro něj "žít na psí knížku".Kdo je to, byl Družka? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Družka? Lidé, vztahy

Zaujalo vás slovo, termín Družka? Potom se podělte s vašimi přáteli na Facebooku, Google+ nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Google? Znáte pojem Entuziasmus? Vzpomněli byste si na význam slova Člunkový běh? Pamatujete si definici pojmu Silová elektřina?

Klíčová slova: co je to Družka?, vysvětlení, synonymum, vztahy, heslo, formulace, význam pojmu, význam slova, informace, co znamená, přesný výraz, termín, definice, kdo to je, kdo je Družka?

Doporučené odborné pojmy, osobnosti, termíny, výrazy a hesla

Co znamená Družka? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Družka? Kdo to byl Družka? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Družka? Definice pojmu Družka se nachází v kategorii vztahy. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Možnost chyb vyhrazena. Pochopte prosím, že definice nemohou být pravidelně aktualizovány. Zkuste též najít pojem, slovo, termín, definici kupříkladu v internetové Wikipedii, kde můžete najít podrobný popis. Berte prosím v úvahu, že stejná slova mohou mít více významů podle toho o jaký obor se jedná. Pokuste se najít termín Družka i v jiné kategorii než v vztahy.

Navštivte další náš web, kde se dozvíte definici různých pojmů včetně počítačových pojmů a pojmů se světa hardware a software.