Kdo je to?
Kdo je to, byl Družka? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Družka? Lidé, vztahy

Kdo je to Družka?

Co znamená a jaký je význam slova Družka?

Družka neboli partnerka je žena, která žije se svým partnerem v nesezdaném svazku, tj. bez uzavření sňatku. Dnes se jedná o běžnou záležitost, dříve byl takovýto vztah společensky odsuzován, o čemž svědčí i označení pro něj "žít na psí knížku".Kdo je to, byl Družka? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Družka? Lidé, vztahy

Budeme rádi, pokud budete definici slova Družka sdílet s blízkými na Facebooku, Google+ nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Google? Znáte pojem Entuziasmus? Vzpomněli byste si na význam slova Člunkový běh? Pamatujete si definici pojmu Silová elektřina?

Klíčová slova: formulace, pojem, kdo to je, co je to Družka?, Družka, synonymum, význam pojmu, definice, význam, termín, wiki, přesný význam, slovo, popis, etymologie

Často hledané pojmy, osobnosti, výrazy, odborné termíny a slova

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Družka

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Družka? Kdo to byl Družka? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Družka? Definice pojmu Družka patří do sekce vztahy. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Chápejte, že nemáme prostředky na pravidelnou aktualizaci. Pokuste se také najít pojem, slovo, termín, definici třeba v projektu Wikipedie, kde můžete najít o mnoho podrobnější text. Berte prosím v úvahu, že stejná slova mohou mít více významů podle toho o jaký obor se jedná. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci vztahy.

Navštivte další náš web, kde se dozvíte definici různých pojmů včetně počítačových pojmů a pojmů se světa hardware a software.