Kdo je to?
Kdo je to, byl Sériový vrah? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Sériový vrah? Lidé, zločin

Kdo je to Sériový vrah?

Jaký je význam slova Sériový vrah? Co to znamená?

Sériový vrah je zločinec, který se dopustí několika vražd v různých místech s delším časovým odstupem. Nejčastěji mají sérioví vrazi sexuální nebo loupežný motiv. Mohou se však zaměřovat i jen na členy vlastní rodiny (vztahoví vrazi) nebo mohou mít politický či náboženský motiv. Zvláštní skupinou jsou sérioví nájemní vrazi.
Nejznámějšími českými sériovými vrahy jsou Ivan Roubal, Petr Zelenka, manželé Stodolovi a Jiří Straka (Spartakiádní vrah). Nejznámějším zahraničním sériovým vrahem je Jack Rozparovač, který nebyl nikdy dopaden.Kdo je to, byl Sériový vrah? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Sériový vrah? Lidé, zločin

Sdílejte tuto stránku se slovem Sériový vrah s vašimi kamarády, známými a přáteli na sociálních sítích Google+, Facebook či Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Koloidní stříbro? Znáte pojem Roráty? Vzpomněli byste si na význam slova Píštěl? Pamatujete si definici pojmu Polenta?

Klíčová slova: etymologie, přesný výraz, přesný význam, popis, synonymum, popis, slovo, co je to Sériový vrah?, původ slova, termín, Sériový vrah, pojem, definice, co znamená, vysvětlení

Jiné zajímavé termíny, pojmy, hesla, slova, osobnosti, lidi

Co znamená Sériový vrah? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Sériový vrah? Kdo to byl Sériový vrah? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Sériový vrah? Definice pojmu Sériový vrah je v sekci zločin. Text napsán pro Superia.cz. Možnost chyb vyhrazena. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Pro aktuální informace zkuste hledat pojem, termín, výraz, heslo dejme tomu například v populární Wikipedii, kde naleznete nejspíše mnohem podrobnější text. Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy v různých oborech lidské činnosti. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Sériový vrah v jiné sekci než zločin.