Kdo je to?
Kdo je to, byl Sériový vrah? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Sériový vrah? Lidé, zločin

Kdo je to Sériový vrah?

Jaký je význam slova Sériový vrah? Co to znamená?

Sériový vrah je zločinec, který se dopustí několika vražd v různých místech s delším časovým odstupem. Nejčastěji mají sérioví vrazi sexuální nebo loupežný motiv. Mohou se však zaměřovat i jen na členy vlastní rodiny (vztahoví vrazi) nebo mohou mít politický či náboženský motiv. Zvláštní skupinou jsou sérioví nájemní vrazi.
Nejznámějšími českými sériovými vrahy jsou Ivan Roubal, Petr Zelenka, manželé Stodolovi a Jiří Straka (Spartakiádní vrah). Nejznámějším zahraničním sériovým vrahem je Jack Rozparovač, který nebyl nikdy dopaden.Kdo je to, byl Sériový vrah? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Sériový vrah? Lidé, zločin

Sdílejte tuto stránku se slovem Sériový vrah s přáteli na Google+, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Pamatujete si definici pojmu Embolie? Vzpomněli byste si na význam slova MDŽ? Vzpomněli byste si na význam slova Estragon? Znáte pojem Quartz?

Klíčová slova: etymologie, termín, význam pojmu, popis, popis, informace, slovo, kdo je Sériový vrah?, vysvětlení, Sériový vrah, pojem, význam, definice, význam slova, přesný výraz

Často hledané pojmy, osobnosti, výrazy, odborné termíny a slova

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Sériový vrah

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Sériový vrah? Kdo to byl Sériový vrah? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Sériový vrah? Definice pojmu Sériový vrah je v kategorii zločin. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Uvedené informace jsou bez záruky. Berte v potaz, že uvedené texty nejsou pravidelně aktualizovány. Zkuste hledat výraz, slovo, definici, slovíčko řekněme třeba na stránkách projektu Wikipedia, kde naleznete podrobný text. Berte na vědomí, že pojmy mohou mít více významů podle různých oborů. Zkuste hledání odborného pojmu Sériový vrah i v jiné kategorii než je sekce zločin.