Kdo je to?
Kdo je to Karolína Plíšková? Životopis Karolína Plíšková, lidé, osobnosti z sport

Kdo je to Karolína Plíšková?

Kdo je to Karolína Plíšková? Stručný životopis

Karolína Plíšková je profesionální tenistka, jediná Češka v historii, která se roku 2017 stala světovou tenisovou jedničkou. V roce 2010 vyhrála jako juniorka Grand Slam Australian Open. Měla problémy s přechodem do tenisu dospělých, kde se jí začalo dařit až v roce 2014. O rok později již byla na 7. místě žebříčku WTA.
S Petrou Kvitovou vynikla i v českém Fed Cupovém týmu. Karolína Plíšková působí i jako tenisová modelka. Je manželkou moderátora Novy Michala Hrdličky, kterého si tajně vzala v Monaku.Kdo je to Karolína Plíšková? Životopis Karolína Plíšková, lidé, osobnosti z sport

Tento text (Karolína Plíšková) můžete samozřejmě sdílet se známými na Google+, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Hlavní data o osobě Karolína Plíšková

Národnost: česká
Datum narození: 21.3.1992
Místo narození: Louny

Víte, co je to Cirhóza jater? Vzpomněli byste si na význam slova Mezonetový byt? Pamatujete si definici pojmu Tuberkulóza? Znáte pojem Ipod?

Klíčová slova: přesný význam, synonymum, definice, vysvětlení, Karolína Plíšková, formulace, wiki, původ slova, kdo je Karolína Plíšková?, co znamená, přesný výraz, sport, co je to Karolína Plíšková?, etymologie, význam

Náhodná hesla, významy slov, odborné termíny, výrazy, pojmy, osobnosti

Stručná biografie, resp. životopis osoby Karolína Plíšková

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Karolína Plíšková? Kdo to byl Karolína Plíšková? Kdy se narodil Karolína Plíšková? Kde se narodil Karolína Plíšková? Karolína Plíšková je v kategorii sport. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Omlouváme se za možné chyby v textech. Pochopte prosím, že nemáme prostředky na častou aktualizaci všech textů. Zkuste hledat osobnost, osobu, člověka Karolína Plíšková např. v české verzi Wikipedia.cz, kde naleznete podrobný text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Karolína Plíšková i v jiné kategorii než je sport.