Kdo je to?
Kdo je to, byl Rudý John? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Rudý John? Lidé, fikce

Kdo je to Rudý John?

Jaký je význam slova Rudý John? Co to znamená?

Rudý John (Red John) je fiktivní postava sériového vraha z amerického seriálu Mentalista. Red John v seriálu zavraždil manželku a dceru hlavního hrdiny Patricka Janea, který díky výjimečnému pozorovacímu talentu pomáhá řešit kriminální případy. Své oběti Red John vždy podřízne a na stěně nechá krví nakresleného smajlíka. Rudý John je ve skutečnosti šerif Thomas McAllister. Patrick Jane ho v seriálu nakonec zabije.Kdo je to, byl Rudý John? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Rudý John? Lidé, fikce

Budeme rádi, pokud budete definici slova Rudý John sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na Facebooku, Google+ nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to DPH? Znáte pojem Skript? Vzpomněli byste si na význam slova Státní příslušnost? Pamatujete si definici pojmu Outlet?

Klíčová slova: informace, definice, kdo je Rudý John?, popis, etymologie, formulace, co znamená, fikce, význam slova, význam pojmu, vysvětlení, původ slova, termín, přesný výraz, Rudý John

Náhodných výběr z osobností, slov odborných termínů, pojmů a hesel

Vysvětlení významu slova Rudý John, definice, vysvětlení pojmu

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Rudý John? Kdo to byl Rudý John? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Rudý John? Definice pojmu Rudý John se nachází v sekci fikce. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Veškeré texty jsou bez záruky. Návštěvníci, omluvte nás prosím, že nestíháme pravidelně aktualizovat texty. Pokuste se též vyhledat pojem, výraz, termín, heslo řekněme například v projektu Wikipedie, kde můžete najít o mnoho podrobnější text. Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů podle toho o jaký obor se jedná. Doporučujeme proto pokusit se najít heslo Rudý John i jinde než v sekci než v fikce.

Znáte pojem plugin nebo chipset?