Kdo je to?
Kdo je to, byl Rudý John? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Rudý John? Lidé, fikce

Kdo je to Rudý John?

Jaký je význam slova Rudý John? Co to znamená?

Rudý John (Red John) je fiktivní postava sériového vraha z amerického seriálu Mentalista. Red John v seriálu zavraždil manželku a dceru hlavního hrdiny Patricka Janea, který díky výjimečnému pozorovacímu talentu pomáhá řešit kriminální případy. Své oběti Red John vždy podřízne a na stěně nechá krví nakresleného smajlíka. Rudý John je ve skutečnosti šerif Thomas McAllister. Patrick Jane ho v seriálu nakonec zabije.Kdo je to, byl Rudý John? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Rudý John? Lidé, fikce

Budeme rádi, pokud budete definici slova Rudý John sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na Google+, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Pamatujete si definici pojmu Antonymum? Pamatujete si definici pojmu Den Země? Vzpomněli byste si na význam slova Tanin? Vzpomněli byste si na význam slova Trailer?

Klíčová slova: formulace, přesný význam, etymologie, co je to Rudý John?, Rudý John, popis, kdo to je, fikce, přesný výraz, co znamená, informace, termín, význam, slovo, význam pojmu

Často hledané výrazy, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Vysvětlení významu slova Rudý John, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Rudý John? Kdo to byl Rudý John? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Rudý John? Definice pojmu Rudý John se nachází v sekci fikce. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Omlouváme se za možné chyby v textech. Není v našich silách pravidelně aktualizovat texty na tomto webu. Zkuste najít pojem, slovo, termín, heslo, definici, výraz dejme tomu např. v projektu Wikipedie, kde můžete najít rozsáhlejší popis. Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů v různých oborech lidské činnosti. Zkuste proto hledat termín Rudý John hledat i v jiných kategoriích (než fikce).

Znáte pojem plugin nebo chipset?