Kdo je to?
Kdo je to, byl Wolverine? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Wolverine? Lidé, fikce

Kdo je to Wolverine?

Jaký je význam slova Wolverine? Co to znamená?

Wolverine je komiksová a filmová postava, mutant, který má schopnost okamžitě regenerovat své tělo i schopnosti. Navíc má na každé ruce ještě dlouhé kostěné drápy (tři na každé ruce). Vládne také zázračně vyvinutými smysly.
Jeho pevná kostra byla ještě posílena kovem adamantiem, takže Wolverine je v podstatě nezničitelný. Vyhnul se zneužití svých schopností a usadil se v Americe, kde se zamiloval a přijal místo v týmu X-Menů.Kdo je to, byl Wolverine? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Wolverine? Lidé, fikce

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Wolverine? s vašimi kamarády na Google+ nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Xantan E 415? Znáte pojem Větný člen? Vzpomněli byste si na význam slova Taklon? Pamatujete si definici pojmu Novela?

Klíčová slova: význam, synonymum, heslo, definice, etymologie, popis, fikce, formulace, vysvětlení, termín, význam slova, wiki, přesný výraz, původ slova, význam pojmu

Výběr z náhodných odborných pojmů, osobností, hesel, termínů

Vysvětlení významu slova Wolverine, definice, vysvětlení pojmu

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Wolverine? Kdo to byl Wolverine? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Wolverine? Definice pojmu Wolverine je v kategorii fikce. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Veškeré texty jsou bez záruky. Nemáme možnost pravidelné aktualizace článků. Pokuste se též vyhledat pojem, slovo, termín, výraz řekněme například v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete nejspíš podrobnější text. Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste hledání odborného pojmu Wolverine i v jiné kategorii než je sekce fikce.

Znáte pojmy jako NFC, Ubuntu nebo Firmware?