Kdo je to?
Kdo je to, byl Wolverine? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Wolverine? Lidé, fikce

Kdo je to Wolverine?

Jaký je význam slova Wolverine? Co to znamená?

Wolverine je komiksová a filmová postava, mutant, který má schopnost okamžitě regenerovat své tělo i schopnosti. Navíc má na každé ruce ještě dlouhé kostěné drápy (tři na každé ruce). Vládne také zázračně vyvinutými smysly.
Jeho pevná kostra byla ještě posílena kovem adamantiem, takže Wolverine je v podstatě nezničitelný. Vyhnul se zneužití svých schopností a usadil se v Americe, kde se zamiloval a přijal místo v týmu X-Menů.Kdo je to, byl Wolverine? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Wolverine? Lidé, fikce

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Wolverine s vašimi známými a kamarády na Google+, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Znáte pojem Menstruace? Znáte pojem Hurikán? Víte, co je to Družstevní byt? Víte, co je to Recenze?

Klíčová slova: kdo to je, pojem, fikce, co znamená, význam pojmu, synonymum, popis, definice, význam, termín, přesný výraz, wiki, co je to Wolverine?, původ slova, heslo

Často hledané pojmy, osobnosti, výrazy, odborné termíny a slova

Vysvětlení významu slova Wolverine, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Wolverine? Kdo to byl Wolverine? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Wolverine? Definice pojmu Wolverine se nachází v sekci fikce. Sepsáno redaktory Superia.cz Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Litujem, že není v našich silách provádět pravidelně aktualizace všech textů. Zkuste najít pojem, slovo, termín, definici dejme tomu např. v české Wikipedii, kde můžete najít komplexní popis. Jednotlivá slova můžou mít několik významů v různých oborech lidské činnosti. Zkuste najít odborný termín i v jiné sekci než v fikce.

Znáte pojmy jako NFC, Ubuntu nebo Firmware?