Kdo je to?
Kdo je to, byl Wolverine? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Wolverine? Lidé, fikce

Kdo je to Wolverine?

Jaký je význam slova Wolverine? Co to znamená?

Wolverine je komiksová a filmová postava, mutant, který má schopnost okamžitě regenerovat své tělo i schopnosti. Navíc má na každé ruce ještě dlouhé kostěné drápy (tři na každé ruce). Vládne také zázračně vyvinutými smysly.
Jeho pevná kostra byla ještě posílena kovem adamantiem, takže Wolverine je v podstatě nezničitelný. Vyhnul se zneužití svých schopností a usadil se v Americe, kde se zamiloval a přijal místo v týmu X-Menů.Kdo je to, byl Wolverine? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Wolverine? Lidé, fikce

Zaujalo vás slovo, termín Wolverine? Potom se podělte s přáteli na Google+, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Xantan E 415? Znáte pojem Větný člen? Vzpomněli byste si na význam slova Taklon? Pamatujete si definici pojmu Novela?

Klíčová slova: formulace, termín, význam pojmu, fikce, přesný výraz, slovo, etymologie, původ slova, Wolverine, vysvětlení, synonymum, informace, význam slova, kdo je Wolverine?, popis

Vybrané odborné pojmy, slova, osobnosti, termíny

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Wolverine

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Wolverine? Kdo to byl Wolverine? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Wolverine? Definice pojmu Wolverine patří do sekce fikce. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Bohužel, naše možnosti updatů článků jsou omezené. Můžete též zkusit najít výraz, text, termín, pojem kupř. v internetové Wikipedii, kde můžete najít komplexní popis. Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy v různých oborech lidské činnosti. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než fikce).

Znáte pojmy jako NFC, Ubuntu nebo Firmware?