Kdo je to?
Kdo je to Tomáš Plekanec? Životopis Tomáš Plekanec, lidé, osobnosti z sport

Kdo je to Tomáš Plekanec?

Kdo je to Tomáš Plekanec? Stručný životopis

Tomáš Plekanec je hokejový profesionál, útočník Rytířů Kladno a HC Kometa Brno v české extralize. Působí také v týmu Real TOP Praha a hraje pro charitativní akce. Zúčastnil se několika mistrovství světa, kde s týmem získal stříbrnou a bronzovou medaili. Byl kapitánem na MS v Rusku.
Tomáš Plekanec hrál za tým Montreal Canadiens, se kterým však po dohodě rozvázal smlouvu a vrátil se do ČR.Kdo je to Tomáš Plekanec? Životopis Tomáš Plekanec, lidé, osobnosti z sport

Líbí se stručný životopis s osobou Tomáš Plekanec? Pak se podělte s vašimi kamarády, známými a přáteli na Facebooku, Twitteru a Google+ nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Základní informace o osobě Tomáš Plekanec

Národnost: česká
Datum narození: 31. října 1982
Místo narození: Kladno

Víte, co je to Carnitin? Znáte pojem Romance? Vzpomněli byste si na význam slova Americká hypotéka? Pamatujete si definici pojmu Google disk?

Klíčová slova: význam, wiki, co je to Tomáš Plekanec?, slovo, definice, význam pojmu, pojem, synonymum, původ slova, přesný význam, význam slova, popis, etymologie, heslo, Tomáš Plekanec

Vybrané odborné pojmy, slova, osobnosti, termíny

Životopis, kdo je Tomáš Plekanec? Stručná biografie

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Tomáš Plekanec? Kdo to byl Tomáš Plekanec? Kdy se narodil Tomáš Plekanec? Kde se narodil Tomáš Plekanec? Tomáš Plekanec je v sekci sport. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Nemůžeme pravidelně aktualizovat všechny texty. Pokuste se též vyhledat osobnost, osobu, člověka Tomáš Plekanec třeba v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete podrobně vysvětlený popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Tomáš Plekanec i v jiné kategorii než je sport.