Kdo je to?
Kdo je to Tomáš Plekanec? Životopis Tomáš Plekanec, lidé, osobnosti z sport

Kdo je to Tomáš Plekanec?

Kdo je to Tomáš Plekanec? Stručný životopis

Tomáš Plekanec je hokejový profesionál, útočník Rytířů Kladno a HC Kometa Brno v české extralize. Působí také v týmu Real TOP Praha a hraje pro charitativní akce. Zúčastnil se několika mistrovství světa, kde s týmem získal stříbrnou a bronzovou medaili. Byl kapitánem na MS v Rusku.
Tomáš Plekanec hrál za tým Montreal Canadiens, se kterým však po dohodě rozvázal smlouvu a vrátil se do ČR.Kdo je to Tomáš Plekanec? Životopis Tomáš Plekanec, lidé, osobnosti z sport

Sdílejte tuto stránku s osobností Tomáš Plekanec s partnery, kolegy a kamarády na Facebooku, Twitteru a Google+ nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Hlavní data o osobě Tomáš Plekanec

Národnost: česká
Datum narození: 31. října 1982
Místo narození: Kladno

Znáte pojem Whiskey? Vzpomněli byste si na význam slova Mantisa? Víte, co je to AUX? Znáte pojem Pyrolýza?

Klíčová slova: kdo je Tomáš Plekanec?, Tomáš Plekanec, termín, pojem, formulace, vysvětlení, synonymum, význam slova, sport, informace, popis, popis, co znamená, slovo, význam pojmu

Doporučené pojmy, slova, osobnosti, odborné termíny a výrazy

Životopis, kdo je Tomáš Plekanec? Stručná biografie

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Tomáš Plekanec? Kdo to byl Tomáš Plekanec? Kdy se narodil Tomáš Plekanec? Kde se narodil Tomáš Plekanec? Tomáš Plekanec je v sekci sport. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Neručíme za pravdivost uvedených informací. Nemáme možnost soustavné aktualizace všech textů. Zkuste hledat osobnost, osobu, člověka Tomáš Plekanec třeba v populární Wikipedii, kde naleznete o něco delší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Tomáš Plekanec i v jiné kategorii než je sport.