Kdo je to?
Kdo je to Tomáš Plekanec? Životopis Tomáš Plekanec, lidé, osobnosti z sport

Kdo je to Tomáš Plekanec?

Kdo je to Tomáš Plekanec? Stručný životopis

Tomáš Plekanec je hokejový profesionál, útočník Rytířů Kladno a HC Kometa Brno v české extralize. Působí také v týmu Real TOP Praha a hraje pro charitativní akce. Zúčastnil se několika mistrovství světa, kde s týmem získal stříbrnou a bronzovou medaili. Byl kapitánem na MS v Rusku.
Tomáš Plekanec hrál za tým Montreal Canadiens, se kterým však po dohodě rozvázal smlouvu a vrátil se do ČR.Kdo je to Tomáš Plekanec? Životopis Tomáš Plekanec, lidé, osobnosti z sport

Zaujala vás biografie osobnosti Tomáš Plekanec? Potom se podělte s vašimi známými a kamarády na Google+, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Základní údaje o osobě Tomáš Plekanec

Národnost: česká
Datum narození: 31. října 1982
Místo narození: Kladno

Znáte pojem Whiskey? Znáte pojem Citace? Víte, co je to AUX? Víte, co je to Marakuja?

Klíčová slova: co je to Tomáš Plekanec?, definice, formulace, wiki, kdo je Tomáš Plekanec?, vysvětlení, přesný význam, co znamená, původ slova, slovo, přesný výraz, popis, termín, etymologie, význam

Vybrané odborné pojmy, osobnosti, termíny a slova

Stručná biografie, resp. životopis osoby Tomáš Plekanec

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Tomáš Plekanec? Kdo to byl Tomáš Plekanec? Kdy se narodil Tomáš Plekanec? Kde se narodil Tomáš Plekanec? Tomáš Plekanec se nachází v sekci sport. Sepsáno redaktory Superia.cz Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Litujem, že není v našich silách provádět pravidelně aktualizace všech textů. Pokuste se také najít osobnost, osobu, člověka Tomáš Plekanec dejme tomu např. v internetové Wikipedii, kde můžete najít komplexní popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Tomáš Plekanec i v jiné kategorii než je sport.