Kdo je to?
Kdo je to, byl Zkurvysyn? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Zkurvysyn? Lidé, hanlivé

Kdo je to Zkurvysyn?

Co znamená a jaký je význam slova Zkurvysyn?

Zkurvysyn je vulgární nadávka vzniklá spojením slov "z kurvy syn" (dítě prostitutky). Nadávka se stejným významem je oblíbená v řadě cizích jazyků. Zkurvysyn je anglicky "son of a bitch", polsky "skurwysyn", španělsky "hijo de puta", německy "Hundesohn" a francouzsky "fils de putain".Kdo je to, byl Zkurvysyn? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Zkurvysyn? Lidé, hanlivé

Líbí se vám definice kdo je to Zkurvysyn? Pak se podělte s vašimi kamarády na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si na význam slova Chalífát? Víte, co je to CSc? Znáte pojem Excel? Pamatujete si definici pojmu Soucit?

Klíčová slova: význam slova, kdo to je, formulace, přesný význam, popis, hanlivé, původ slova, význam, etymologie, slovo, co znamená, popis, heslo, termín, co je to Zkurvysyn?

Náhodných výběr osobností, hesel, pojmů a odborných termínů

Co znamená Zkurvysyn? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Zkurvysyn? Kdo to byl Zkurvysyn? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Zkurvysyn? Definice pojmu Zkurvysyn je v sekci hanlivé. Text vytvořen pro server Superia.cz Možnost chyb vyhrazena. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Pokuste se též vyhledat pojem, definici, text, výraz dejme tomu v projektu Wikipedia, kde naleznete rozsáhlejší text. Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů v různém kontextu, v různých oborech. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než hanlivé).