Kdo je to?
Kdo je to Bernard Madoff? Životopis Bernard Madoff, lidé, osobnosti z podnikání

Kdo je to Bernard Madoff?

Kdo je to Bernard Madoff? Stručný životopis

Bernard Madoff, celým jménem Bernard Leonard Madoff je sice známý investiční bankéř, veřejnost ho však zná především jako člověka, který se dopustil historicky největší zpronevěry v USA. Vlastnil jednu z největších firem na Wall Street. V roce 2008 ho zatkla FBI za obrovský podvod.
Bernard Madoff totiž řídil fondy založené na principu letadla, kdy výnosy vyplácel z vkladů nových klientů. Ke svému podvodu se přiznal a kromě peněžitého trestu vyl odsouzen i k odnětí svobody na maximální hranici.Kdo je to Bernard Madoff? Životopis Bernard Madoff, lidé, osobnosti z podnikání

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Bernard Madoff s blízkými na Twitteru, Google+, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Základní údaje o osobě Bernard Madoff

Národnost: USA
Datum narození: 29. dubna 1938
Místo narození: Queens.

Pamatujete si definici pojmu Agility? Znáte pojem Dysortografie? Vzpomněli byste si na význam slova Artyčok? Víte, co je to Infekce?

Klíčová slova: etymologie, přesný význam, definice, Bernard Madoff, kdo to je, wiki, slovo, přesný výraz, termín, význam pojmu, informace, co znamená, formulace, co je to Bernard Madoff?, pojem

Další osobnosti, lidé, pojmy, významy slov, hesla, výrazy

Biografie, životopis, kdo je to Bernard Madoff?

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Bernard Madoff? Kdo to byl Bernard Madoff? Kdy se narodil Bernard Madoff? Kde se narodil Bernard Madoff? Bernard Madoff patří do sekce podnikání. Sepsáno redaktory Superia.cz Uvedené informace jsou bez záruky. Bohužel, naše možnosti updatů článků jsou omezené. Zkuste najít osobnost, osobu, člověka Bernard Madoff dejme tomu například v projektu Wikipedia, kde můžete najít mnohem podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Bernard Madoff i v jiné kategorii než je podnikání.