Kdo je to?
Kdo je to Bernard Madoff? Životopis Bernard Madoff, lidé, osobnosti z podnikání

Kdo je to Bernard Madoff?

Kdo je to Bernard Madoff? Stručný životopis

Bernard Madoff, celým jménem Bernard Leonard Madoff je sice známý investiční bankéř, veřejnost ho však zná především jako člověka, který se dopustil historicky největší zpronevěry v USA. Vlastnil jednu z největších firem na Wall Street. V roce 2008 ho zatkla FBI za obrovský podvod.
Bernard Madoff totiž řídil fondy založené na principu letadla, kdy výnosy vyplácel z vkladů nových klientů. Ke svému podvodu se přiznal a kromě peněžitého trestu vyl odsouzen i k odnětí svobody na maximální hranici.Kdo je to Bernard Madoff? Životopis Bernard Madoff, lidé, osobnosti z podnikání

Tento text (Bernard Madoff) můžete samozřejmě sdílet se známými na Google+ nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Hlavní data o osobě Bernard Madoff

Národnost: USA
Datum narození: 29. dubna 1938
Místo narození: Queens.

Pamatujete si definici pojmu Agility? Vzpomněli byste si na význam slova Palmarín? Vzpomněli byste si na význam slova Artyčok? Znáte pojem Creative Commons?

Klíčová slova: podnikání, co znamená, wiki, etymologie, formulace, popis, přesný výraz, kdo je Bernard Madoff?, původ slova, význam, termín, kdo to je, definice, Bernard Madoff, význam slova

Vybrané odborné pojmy, osobnosti, termíny a slova

Stručná biografie, resp. životopis osoby Bernard Madoff

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Bernard Madoff? Kdo to byl Bernard Madoff? Kdy se narodil Bernard Madoff? Kde se narodil Bernard Madoff? Bernard Madoff je v kategorii podnikání. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Nemáme možnost pravidelné aktualizace článků. Můžete také vyzkoušet hledat osobnost, osobu, člověka Bernard Madoff řekněme například v české verzi Wikipedia.cz, kde naleznete delší popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Bernard Madoff i v jiné kategorii než je podnikání.