Kdo je to?
Kdo je to Bernard Madoff? Životopis Bernard Madoff, lidé, osobnosti z podnikání

Kdo je to Bernard Madoff?

Kdo je to Bernard Madoff? Stručný životopis

Bernard Madoff, celým jménem Bernard Leonard Madoff je sice známý investiční bankéř, veřejnost ho však zná především jako člověka, který se dopustil historicky největší zpronevěry v USA. Vlastnil jednu z největších firem na Wall Street. V roce 2008 ho zatkla FBI za obrovský podvod.
Bernard Madoff totiž řídil fondy založené na principu letadla, kdy výnosy vyplácel z vkladů nových klientů. Ke svému podvodu se přiznal a kromě peněžitého trestu vyl odsouzen i k odnětí svobody na maximální hranici.Kdo je to Bernard Madoff? Životopis Bernard Madoff, lidé, osobnosti z podnikání

Tento text (Bernard Madoff) můžete samozřejmě sdílet s kolegy na Facebooku, Twitteru a Google+ nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Základní informace o osobě Bernard Madoff

Národnost: USA
Datum narození: 29. dubna 1938
Místo narození: Queens.

Víte, co je to Feng shui? Znáte pojem Mandala? Vzpomněli byste si na význam slova Citoslovce? Pamatujete si definici pojmu Hypotéza?

Klíčová slova: popis, vysvětlení, podnikání, význam slova, informace, Bernard Madoff, formulace, popis, význam pojmu, slovo, kdo je Bernard Madoff?, heslo, co znamená, význam, přesný výraz

Často žádané pojmy, osoby, výrazy, osobnosti, odborné termíny a slova

Stručná biografie, resp. životopis osoby Bernard Madoff

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Bernard Madoff? Kdo to byl Bernard Madoff? Kdy se narodil Bernard Madoff? Kde se narodil Bernard Madoff? Bernard Madoff je v kategorii podnikání. Text napsán pro Superia.cz. Omlouváme se za možné chyby v textech. Věříme, že chápete, že texty nemohou být často aktualizovány. Zkuste též najít osobnost, osobu, člověka Bernard Madoff řekněme v české verzi Wikipedia.cz, kde naleznete o něco delší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Bernard Madoff i v jiné kategorii než je podnikání.