Kdo je to?
Kdo je to Helena Vondráčková? Životopis Helena Vondráčková, lidé, osobnosti z hudba

Kdo je to Helena Vondráčková?

Kdo je to Helena Vondráčková? Stručný životopis

Helena Vondráčková je jednou z nejpopulárnějších českých zpěvaček a hereček. Na hudební scénu vstoupila v roce 1964, kdy vyhrála soutěž Hledáme nové talenty. Již o rok později získala Zlatého slavíka. V divadle Rokoko se setkala s Václavem Neckářem a Martou Kubišovou, s nimiž vytvořila trio Golden Kids. Od 70. let vystupovala Helena Vondráčková sólově v Čechách i v zahraničí. V pozdějších letech se stala i hojně obsazovanou muzikálovou herečkou a zpěvačkou.
Umisťuje se pravidelně na předních místech anket a a hudebních soutěží, je nositelkou mnoha vyznamenání a cen.Kdo je to Helena Vondráčková? Životopis Helena Vondráčková, lidé, osobnosti z hudba

Budeme rádi, pokud budete tuto stručnou biografii s osobou Helena Vondráčková sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na sociálních sítích Twitter, Google+ nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Hlavní informace o osobě Helena Vondráčková

Národnost: česká
Datum narození: 24. června 1947
Místo narození: Praha

Vzpomněli byste si na význam slova Mass storage? Pamatujete si definici pojmu Hepatitida? Znáte pojem Emulze? Vzpomněli byste si na význam slova Číslovka?

Klíčová slova: kdo je Helena Vondráčková?, přesný výraz, formulace, vysvětlení, synonymum, pojem, hudba, definice, co je to Helena Vondráčková?, význam slova, popis, heslo, význam pojmu, Helena Vondráčková, informace

Doporučujeme tyto osobnosti, pojmy, výrazy a termíny

Stručná biografie, resp. životopis osoby Helena Vondráčková

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Helena Vondráčková? Kdo to byl Helena Vondráčková? Kdy se narodil Helena Vondráčková? Kde se narodil Helena Vondráčková? Helena Vondráčková se nachází v sekci hudba. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Omlouváme se za možné chyby v textech. Není v našich silách pravidelně aktualizovat texty na tomto webu. Můžete též vyzkoušet hledat osobnost, osobu, člověka Helena Vondráčková např. v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Helena Vondráčková i v jiné kategorii než je hudba.