Kdo je to?
Kdo je to Shakira? Životopis Shakira, lidé, osobnosti z hudba

Kdo je to Shakira?

Kdo je to Shakira? Stručný životopis

Shakira, celým jménem Shakira Isabel Mebarak Ripoll, je zpěvačka kolumbijské národnosti, textařka, skladatelka, producentka, modelka a choreografka.
Její první alba ve španělštině byla sice úspěšná, ale větší popularitu si získala písněmi v angličtině v albu Laundry Service s prodejem v počtu více než 20 milionů kusů. Dobře byla přijata také její další alba. Shakira působí i jako herečka a věnuje se charitativní práci.Kdo je to Shakira? Životopis Shakira, lidé, osobnosti z hudba

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je Shakira? s vašimi kamarády na Google+ nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Základní informace o osobě Shakira

Národnost: kolumbijská
Datum narození: 2. února 1977
Místo narození: Barranquilla

Vzpomněli byste si na význam slova Afinita? Víte, co je to Pašmína? Znáte pojem Sugesce? Pamatujete si definici pojmu HPP?

Klíčová slova: přesný význam, vysvětlení, heslo, co znamená, popis, wiki, původ slova, pojem, hudba, význam pojmu, popis, co je to Shakira?, kdo to je, význam slova, slovo

Často hledaná slova, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Životopis, kdo je Shakira? Stručná biografie

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Shakira? Kdo to byl Shakira? Kdy se narodil Shakira? Kde se narodil Shakira? Shakira je v sekci hudba. Text vytvořen pro server Superia.cz Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Nemůžeme pravidelně aktualizovat všechny texty. Můžete se pokusit také najít osobnost, osobu, člověka Shakira kupříkladu ve známé Wikipedii, kde naleznete nejspíš podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Shakira i v jiné kategorii než je hudba.