Kdo je to?
Kdo je to Shakira? Životopis Shakira, lidé, osobnosti z hudba

Kdo je to Shakira?

Kdo je to Shakira? Stručný životopis

Shakira, celým jménem Shakira Isabel Mebarak Ripoll, je zpěvačka kolumbijské národnosti, textařka, skladatelka, producentka, modelka a choreografka.
Její první alba ve španělštině byla sice úspěšná, ale větší popularitu si získala písněmi v angličtině v albu Laundry Service s prodejem v počtu více než 20 milionů kusů. Dobře byla přijata také její další alba. Shakira působí i jako herečka a věnuje se charitativní práci.Kdo je to Shakira? Životopis Shakira, lidé, osobnosti z hudba

Budeme rádi, pokud budete tuto stručnou biografii s osobou Shakira sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na Twitteru, Google+, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Hlavní informace o osobě Shakira

Národnost: kolumbijská
Datum narození: 2. února 1977
Místo narození: Barranquilla

Vzpomněli byste si na význam slova Afinita? Pamatujete si definici pojmu Silikon? Znáte pojem Sugesce? Vzpomněli byste si na význam slova Afekt?

Klíčová slova: přesný výraz, co znamená, původ slova, význam, informace, přesný význam, synonymum, pojem, Shakira, kdo je Shakira?, vysvětlení, formulace, wiki, popis, význam pojmu

Jiné zajímavé termíny, pojmy, hesla, slova, osobnosti, lidi

Stručná biografie, resp. životopis osoby Shakira

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Shakira? Kdo to byl Shakira? Kdy se narodil Shakira? Kde se narodil Shakira? Shakira se nachází v sekci hudba. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Omlouváme se za možné chyby v textech. Není v našich silách pravidelně aktualizovat texty na tomto webu. Můžete též vyzkoušet hledat osobnost, osobu, člověka Shakira dejme tomu třeba v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít nejspíše delší a podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Shakira i v jiné kategorii než je hudba.