Kdo je to?
Kdo je to Shakira? Životopis Shakira, lidé, osobnosti z hudba

Kdo je to Shakira?

Kdo je to Shakira? Stručný životopis

Shakira, celým jménem Shakira Isabel Mebarak Ripoll, je zpěvačka kolumbijské národnosti, textařka, skladatelka, producentka, modelka a choreografka.
Její první alba ve španělštině byla sice úspěšná, ale větší popularitu si získala písněmi v angličtině v albu Laundry Service s prodejem v počtu více než 20 milionů kusů. Dobře byla přijata také její další alba. Shakira působí i jako herečka a věnuje se charitativní práci.Kdo je to Shakira? Životopis Shakira, lidé, osobnosti z hudba

Zaujala vás biografie osobnosti Shakira? Potom se podělte s přáteli na sociálních sítích Twitter, Google+ nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Základní údaje o osobě Shakira

Národnost: kolumbijská
Datum narození: 2. února 1977
Místo narození: Barranquilla

Víte, co je to Lutein? Znáte pojem Apriori? Vzpomněli byste si na význam slova Celibát? Pamatujete si definici pojmu Karnitin?

Klíčová slova: co je to Shakira?, vysvětlení, kdo to je, pojem, popis, Shakira, význam slova, význam, definice, slovo, původ slova, přesný význam, co znamená, přesný výraz, informace

Výběr pojmů, slov, hesel, termínů, výrazů, osobností

Biografie, životopis, kdo je to Shakira?

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Shakira? Kdo to byl Shakira? Kdy se narodil Shakira? Kde se narodil Shakira? Shakira patří do sekce hudba. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Bohužel, naše možnosti updatů článků jsou omezené. Můžete také vyzkoušet hledat osobnost, osobu, člověka Shakira řekněme třeba na stránkách Wikipedie, kde můžete najít nejspíše podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Shakira i v jiné kategorii než je hudba.