Kdo je to?
Kdo je to Tina Turner? Životopis Tina Turner, lidé, osobnosti z hudba

Kdo je to Tina Turner?

Kdo je to Tina Turner? Stručný životopis

Tina Turner, nazývaná také rocková babička, je rocková zpěvačka a také herečka populární především v osmdesátých letech 20. století. Zpěvačka amerického původu žije ve Švýcarsku. Vlastní jméno Tiny Turner je Anna Mae Bullock. Má typicky zabarvený chraplavý hlas a údajně jedny z nejkrásnějších nohou na světě. Zpívat začala již v dětství, umělecký pseudonym jí navrhl manžel Ike. Její kariéru poznamenala manželova závislost na alkoholu a drogách a rozvod.
Další kariéru Tiny Turner nastartovala skladba Let´s Stay Together a následující Private Dancer a další. Obdržela zlatou desku a ceny Grammy. Je také v Rock and rollové síni slávy.Kdo je to Tina Turner? Životopis Tina Turner, lidé, osobnosti z hudba

Zaujala vás biografie osobnosti Tina Turner? Potom se podělte s vašimi známými a kamarády na sociálních sítích Twitter, Google+ nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Základní údaje o osobě Tina Turner

Datum narození: 26. listopadu 1939
Místo narození: Nutbush

Víte, co je to ICloud? Znáte pojem Hypotéka? Pamatujete si definici pojmu Škytavka? Víte, co je to Škrob?

Klíčová slova: kdo je Tina Turner?, popis, etymologie, synonymum, význam, vysvětlení, pojem, Tina Turner, wiki, definice, co znamená, přesný význam, formulace, význam slova, heslo

Jaké osobnosti, pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Stručná biografie, resp. životopis osoby Tina Turner

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Tina Turner? Kdo to byl Tina Turner? Kdy se narodil Tina Turner? Kde se narodil Tina Turner? Tina Turner se nachází v sekci hudba. Text vytvořen pro server Superia.cz Omlouváme se za možné chyby v textech. Není v našich silách pravidelně aktualizovat texty na tomto webu. Zkuste najít osobnost, osobu, člověka Tina Turner např. v internetové Wikipedii, kde můžete najít nejspíše podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Tina Turner i v jiné kategorii než je hudba.