Kdo je to?
Kdo je to, byl Scientolog? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Scientolog? Lidé, náboženství

Kdo je to Scientolog?

Co znamená a jaký je význam slova Scientolog?

Scientolog je stoupenec nového náboženského hnutí, které vzniklo v roce 1952. Jeho duchovním otcem je spisovatel L.R. Hubbard, který vytvořil celý soubor myšlenek a postupů, který nazval Dianetikou. Tyto své myšlenky propagoval pomocí stejnojmenné nadace. Ta však zkrachovala, a tak Hubbard své myšlenky ještě zdokonalil a na jejich základě vytvořil organizaci Scientologie. Zachoval většinu nástrojů a metod dianetiky.
V ČR není scientologie registrovaným náboženstvím ani církví. Scientolog kromě jiného věří v UFO a považuje je za součást víry.Kdo je to, byl Scientolog? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Scientolog? Lidé, náboženství

Líbí se vám definice kdo je to Scientolog? Pak se podělte s vašimi přáteli na sociálních sítích Google+, Facebook či Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si na význam slova Služební cesta? Víte, co je to Konifery? Znáte pojem Sektorová daň? Pamatujete si definici pojmu PF?

Klíčová slova: přesný význam, termín, wiki, původ slova, náboženství, synonymum, význam slova, definice, co znamená, formulace, heslo, co je to Scientolog?, význam pojmu, popis, přesný výraz

Často hledané výrazy, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Scientolog

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Scientolog? Kdo to byl Scientolog? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Scientolog? Definice pojmu Scientolog je v kategorii náboženství. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Nemáme prostředky na pravidelnou aktualizace textů. Pokuste se též vyhledat pojem, termín, výraz, heslo kupř. v projektu Wikipedia, kde naleznete podrobnější popis. Jednotlivé výrazy mají často víc významů v různých oborech lidské činnosti. Zkuste proto termín Scientolog hledat i v jiných kategoriích (než náboženství).