Kdo je to?
Kdo je to, byl Porodní asistentka? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Porodní asistentka? Lidé, lékařství

Kdo je to Porodní asistentka?

Co znamená a jaký je význam slova Porodní asistentka?

Porodní asistentka je povolání osoby, která se stará o ženy v době těhotenství, porodu a při následné péči. Do šesti týdnů se zabývá i zdravotním stavem novorozeněte. Může pracovat samostatně i bez dohledu lékaře.
Porodní asistentka většinou pracuje v nějakém zdravotnickém zařízení nebo gynekologické ordinaci, ale může mít i svou vlastní praxi s individuální péčí a samostatným vedením porodu.Kdo je to, byl Porodní asistentka? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Porodní asistentka? Lidé, lékařství

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Porodní asistentka s kolegy na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to SWIFT? Znáte pojem Fettuccine? Vzpomněli byste si na význam slova Život? Pamatujete si definici pojmu Apartheid?

Klíčová slova: vysvětlení, původ slova, význam slova, popis, popis, wiki, význam pojmu, kdo to je, heslo, informace, definice, kdo je Porodní asistentka?, slovo, synonymum, Porodní asistentka

Často hledaná hesla, osobnosti, odborné termíny, pojmy, slova

Co znamená Porodní asistentka? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Porodní asistentka? Kdo to byl Porodní asistentka? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Porodní asistentka? Definice pojmu Porodní asistentka se nachází v kategorii lékařství. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Neručíme za pravdivost uvedených informací. Pochopte prosím, že definice nemohou být pravidelně aktualizovány. Zkuste najít výraz, slovo, definici, termín třeba v projektu Wikipedia, kde můžete najít delší text. Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů v závislosti na oboru a kontextu. Doporučujeme vám proto zkusit i jinou sekci než je kategorie lékařství.

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.