Kdo je to?
Kdo je to, byl Exorcista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Exorcista? Lidé, náboženství

Kdo je to Exorcista?

Jaký je význam slova Exorcista? Co to znamená?

Exorcista neboli vymítač je člověk, který má mít schopnost vyhánět zlé síly a duchy z osoby, která je jimi posedlá. Jedná se o náboženský obřad v mnoha vírách, ať už se jedná o šamanismus, hinduismus, islám nebo křesťanství. V jednotlivých náboženstvích se obřad liší svým průběhem, ale jeho cíl je vždy stejný, "očistit" posedlého jedince. Jako posedlost zlými silami byly dříve často interpretovány projevy duševních onemocnění.Kdo je to, byl Exorcista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Exorcista? Lidé, náboženství

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Exorcista? s vašimi kamarády na Google+, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Pamatujete si definici pojmu Čirok? Víte, co je to Microsoft Office? Vzpomněli byste si na význam slova Tailleur? Pamatujete si definici pojmu Florbal?

Klíčová slova: kdo to je, popis, původ slova, náboženství, vysvětlení, popis, co je to Exorcista?, etymologie, kdo je Exorcista?, informace, význam, přesný výraz, wiki, co znamená, definice

Doporučené pojmy, slova, osobnosti, odborné termíny a výrazy

Co znamená Exorcista? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Exorcista? Kdo to byl Exorcista? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Exorcista? Definice pojmu Exorcista je v sekci náboženství. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Neručíme za pravdivost uvedených informací. Nemáme možnost soustavné aktualizace všech textů. Pokuste se též vyhledat výraz, slovo, definici, slovíčko dejme tomu třeba ve známé Wikipedii, kde naleznete komplexní text. Jednotlivá slova mohou mít vícero významů podle různých oborů. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než náboženství.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.