Kdo je to?
Kdo je to, byl Exorcista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Exorcista? Lidé, náboženství

Kdo je to Exorcista?

Jaký je význam slova Exorcista? Co to znamená?

Exorcista neboli vymítač je člověk, který má mít schopnost vyhánět zlé síly a duchy z osoby, která je jimi posedlá. Jedná se o náboženský obřad v mnoha vírách, ať už se jedná o šamanismus, hinduismus, islám nebo křesťanství. V jednotlivých náboženstvích se obřad liší svým průběhem, ale jeho cíl je vždy stejný, "očistit" posedlého jedince. Jako posedlost zlými silami byly dříve často interpretovány projevy duševních onemocnění.Kdo je to, byl Exorcista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Exorcista? Lidé, náboženství

Sdílejte tuto stránku se slovem Exorcista s vašimi známými a kamarády na Facebooku, Twitteru a Google+ nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Pilates? Znáte pojem Fondán? Vzpomněli byste si na význam slova Dodací list? Pamatujete si definici pojmu Abakus?

Klíčová slova: termín, vysvětlení, význam slova, heslo, Exorcista, význam, náboženství, popis, pojem, informace, popis, formulace, slovo, kdo to je, význam pojmu

Další osobnosti, lidé, pojmy, významy slov, hesla, výrazy

Vysvětlení významu slova Exorcista, definice, vysvětlení pojmu

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Exorcista? Kdo to byl Exorcista? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Exorcista? Definice pojmu Exorcista je v kategorii náboženství. Text napsán pro Superia.cz. Omlouváme se za možné chyby v textech. Věříme, že chápete, že texty nemohou být často aktualizovány. Zkuste též hledat výraz, definici, slovo, termín řekněme v populární Wikipedii, kde naleznete o něco delší text. Berte prosím v úvahu, že stejná slova mohou mít více významů v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste hledat odborný výraz Exorcista i v jiné sekci než je kategorie náboženství.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.