Kdo je to?
Kdo je to Jiří Drahoš? Životopis Jiří Drahoš, lidé, osobnosti z politici

Kdo je to Jiří Drahoš?

Kdo je to Jiří Drahoš? Stručný životopis

Jiří Drahoš je vysokoškolský profesor, učitel, vědec, fyzikální chemik a kandidát na úřad prezidenta České republiky pro volby v roce 2018 jako nezávislý kandidát. Byl také předsedou Akademie věd České republiky.
Má několik čestných doktorátů (Slovenská technická univerzita, Univerzita v Kóbe) a je nositelem Medaile za zásluhy o stát v oblasti vědy.Kdo je to Jiří Drahoš? Životopis Jiří Drahoš, lidé, osobnosti z politici

Budeme rádi, pokud budete tuto stručnou biografii s osobou Jiří Drahoš sdílet s přáteli a kamarády na Twitteru, Google+, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Hlavní informace o osobě Jiří Drahoš

Národnost: česká
Datum narození: 20. února 1949
Místo narození: Český Těšín

Znáte pojem Mléčná dráha? Pamatujete si definici pojmu Bigamie? Víte, co je to Nonsens? Vzpomněli byste si na význam slova Vinylová podlaha?

Klíčová slova: heslo, co je to Jiří Drahoš?, wiki, informace, význam pojmu, přesný výraz, původ slova, přesný význam, význam slova, synonymum, význam, slovo, formulace, etymologie, termín

Doporučujeme tyto osobnosti, pojmy, výrazy a termíny

Životopis, kdo je Jiří Drahoš? Stručná biografie

Tyto stránky vám umožnili zjistit: Kdo je to Jiří Drahoš? Kdo to byl Jiří Drahoš? Kdy se narodil Jiří Drahoš? Kde se narodil Jiří Drahoš? Jiří Drahoš se nachází v kategorii politici. Text vytvořen pro server Superia.cz Neručíme za pravdivost uvedených informací. Bohužel, častá aktualizace není v našich silách. Zkuste najít osobnost, osobu, člověka Jiří Drahoš dejme tomu v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít nejspíše delší a podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Jiří Drahoš i v jiné kategorii než je politici.