Kdo je to?
Kdo je to Jiří Drahoš? Životopis Jiří Drahoš, lidé, osobnosti z politici

Kdo je to Jiří Drahoš?

Kdo je to Jiří Drahoš? Stručný životopis

Jiří Drahoš je vysokoškolský profesor, učitel, vědec, fyzikální chemik a kandidát na úřad prezidenta České republiky pro volby v roce 2018 jako nezávislý kandidát. Byl také předsedou Akademie věd České republiky.
Má několik čestných doktorátů (Slovenská technická univerzita, Univerzita v Kóbe) a je nositelem Medaile za zásluhy o stát v oblasti vědy.Kdo je to Jiří Drahoš? Životopis Jiří Drahoš, lidé, osobnosti z politici

Líbí se stručný životopis s osobou Jiří Drahoš? Pak se podělte s vašimi kamarády na sociálních sítích Google+, Facebook či Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Základní informace o osobě Jiří Drahoš

Národnost: česká
Datum narození: 20. února 1949
Místo narození: Český Těšín

Víte, co je to Amnézie? Znáte pojem Jáhen? Vzpomněli byste si na význam slova Poezie? Pamatujete si definici pojmu Beletrie?

Klíčová slova: termín, význam slova, přesný význam, přesný výraz, kdo to je, slovo, vysvětlení, pojem, význam pojmu, politici, původ slova, význam, kdo je Jiří Drahoš?, formulace, synonymum

Podívejte se také na tyto osobnosti, odborné výrazy, pojmy, termíny a slova

Životopis, kdo je Jiří Drahoš? Stručná biografie

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Jiří Drahoš? Kdo to byl Jiří Drahoš? Kdy se narodil Jiří Drahoš? Kde se narodil Jiří Drahoš? Jiří Drahoš je v sekci politici. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Neručíme za pravdivost uvedených informací. Nemůžeme pravidelně aktualizovat všechny texty. Pokuste se též vyhledat osobnost, osobu, člověka Jiří Drahoš dejme tomu například v projektu Wikipedia, kde naleznete podrobnější popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Jiří Drahoš i v jiné kategorii než je politici.