Kdo je to?
Kdo je to, byl Demokrat? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Demokrat? Lidé, politika

Kdo je to Demokrat?

Co znamená a jaký je význam slova Demokrat?

Demokrat je pojmenování stoupence jedné z klíčových politických stran USA, která vznikla na počátku 19. století. Původně se jednalo o zastoupení zájmů jižanských zemědělských států, později se přidala i část obyvatel Severu. Popularita této strany významně vzrostla v době vlády prezidenta Roosevelta, kdy vstoupil v platnost program radikálních sociálních a ekonomických reforem.
Demokratičtí prezidenti Kennedy a Johnson svou podporou programům obrany lidských práv a odmítáním rasové segregace ztratili část jižanských voličů, takže i když demokraté měli převahu v kongresu, o křeslo prezidenta museli obtížně bojovat. Pro současné demokraty je typická reforma sociální a zdravotnické péče a daňový systém znevýhodňující bohaté jedince a velké koncerny a podniky.Kdo je to, byl Demokrat? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Demokrat? Lidé, politika

Budeme rádi, pokud budete definici slova Demokrat sdílet s partnery, kolegy a kamarády na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Falešná svíčková? Znáte pojem Tundra? Vzpomněli byste si na význam slova ALS? Pamatujete si definici pojmu Koronarografie?

Klíčová slova: etymologie, informace, wiki, heslo, co je to Demokrat?, přesný význam, kdo je Demokrat?, termín, politika, pojem, formulace, co znamená, definice, slovo, význam pojmu

Často hledaná hesla, osobnosti, odborné termíny, pojmy, slova

Vysvětlení významu slova Demokrat, definice, vysvětlení pojmu

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Demokrat? Kdo to byl Demokrat? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Demokrat? Definice pojmu Demokrat se nachází v sekci politika. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Omlouváme se za možné chyby v textech. Návštěvníci, omluvte nás prosím, že nestíháme pravidelně aktualizovat texty. Pokuste se též vyhledat výraz, termín, heslo, výraz řekněme v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít nejspíš delší text. Berte na vědomí, že pojmy mohou mít více významů v závislosti na oboru a kontextu. Doporučujeme proto pokusit se najít heslo Demokrat i jinde než v sekci než v politika.

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.