Kdo je to?
Kdo je to, byl Demokrat? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Demokrat? Lidé, politika

Kdo je to Demokrat?

Co znamená a jaký je význam slova Demokrat?

Demokrat je pojmenování stoupence jedné z klíčových politických stran USA, která vznikla na počátku 19. století. Původně se jednalo o zastoupení zájmů jižanských zemědělských států, později se přidala i část obyvatel Severu. Popularita této strany významně vzrostla v době vlády prezidenta Roosevelta, kdy vstoupil v platnost program radikálních sociálních a ekonomických reforem.
Demokratičtí prezidenti Kennedy a Johnson svou podporou programům obrany lidských práv a odmítáním rasové segregace ztratili část jižanských voličů, takže i když demokraté měli převahu v kongresu, o křeslo prezidenta museli obtížně bojovat. Pro současné demokraty je typická reforma sociální a zdravotnické péče a daňový systém znevýhodňující bohaté jedince a velké koncerny a podniky.Kdo je to, byl Demokrat? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Demokrat? Lidé, politika

Líbí se vám definice kdo je to Demokrat? Pak se podělte s vašimi kamarády na Google+, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Víte, co je to Progresivní daň? Víte, co je to Fruktóza? Pamatujete si definici pojmu Úplavice? Pamatujete si definici pojmu Paranoia?

Klíčová slova: význam slova, termín, význam pojmu, přesný výraz, kdo je Demokrat?, wiki, pojem, definice, vysvětlení, etymologie, původ slova, popis, přesný význam, heslo, co znamená

Často žádané pojmy, osoby, výrazy, osobnosti, odborné termíny a slova

Co znamená Demokrat? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Demokrat? Kdo to byl Demokrat? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Demokrat? Definice pojmu Demokrat je v sekci politika. Text vytvořen pro server Superia.cz Možnost chyb vyhrazena. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Pokuste se též vyhledat pojem, definici, text, výraz dejme tomu třeba v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete komplexní text. Berte na vědomí, že pojmy mohou mít více významů podle různých oborů. Zkuste najít odborný termín i v jiné sekci než v politika.

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.