Kdo je to?
Kdo je to, byl Demokrat? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Demokrat? Lidé, politika

Kdo je to Demokrat?

Co znamená a jaký je význam slova Demokrat?

Demokrat je pojmenování stoupence jedné z klíčových politických stran USA, která vznikla na počátku 19. století. Původně se jednalo o zastoupení zájmů jižanských zemědělských států, později se přidala i část obyvatel Severu. Popularita této strany významně vzrostla v době vlády prezidenta Roosevelta, kdy vstoupil v platnost program radikálních sociálních a ekonomických reforem.
Demokratičtí prezidenti Kennedy a Johnson svou podporou programům obrany lidských práv a odmítáním rasové segregace ztratili část jižanských voličů, takže i když demokraté měli převahu v kongresu, o křeslo prezidenta museli obtížně bojovat. Pro současné demokraty je typická reforma sociální a zdravotnické péče a daňový systém znevýhodňující bohaté jedince a velké koncerny a podniky.Kdo je to, byl Demokrat? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Demokrat? Lidé, politika

Líbí se vám definice kdo je to Demokrat? Pak se podělte s kamarády na Google+, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Falešná svíčková? Znáte pojem Tundra? Vzpomněli byste si na význam slova ALS? Pamatujete si definici pojmu Koronarografie?

Klíčová slova: kdo je Demokrat?, význam pojmu, slovo, popis, Demokrat, politika, vysvětlení, co znamená, termín, význam, definice, synonymum, přesný význam, kdo to je, wiki

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů, osobnosti

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Demokrat

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Demokrat? Kdo to byl Demokrat? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Demokrat? Definice pojmu Demokrat je v kategorii politika. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby. Berte v potaz, že uvedené texty nejsou pravidelně aktualizovány. Můžete též zkusit najít výraz, heslo, pojem, termín, text, slovo řekněme třeba v projektu Wikipedia, kde naleznete komplexní text. Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů podle různých oborů. Zkuste hledání odborného pojmu Demokrat i v jiné kategorii než je sekce politika.

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.