Kdo je to?
Kdo je to, byl Amík? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Amík? Lidé, národnost

Kdo je to Amík?

Jaký je význam slova Amík? Co to znamená?

Amík je pojmenování pro Američana, užívané od druhé světové války. Jako amíci byli označováni příslušníci speciálních jednotek amerických vojsk. Někdy se toho pojmenování používá jako hanlivé pro napodobovatele těchto amerických vojáků, kteří mají stejné oblečení a zvláštní výbavu.
V současnosti může být jako amík označen jakýkoli Američan.Kdo je to, byl Amík? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Amík? Lidé, národnost

Budeme rádi, pokud budete definici slova Amík sdílet s přáteli a kamarády na Google+, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Znáte pojem Minaret? Pamatujete si definici pojmu Windows defender? Víte, co je to Pýcha? Vzpomněli byste si na význam slova Hiking?

Klíčová slova: vysvětlení, wiki, synonymum, kdo je Amík?, přesný význam, pojem, význam slova, kdo to je, národnost, co znamená, co je to Amík?, původ slova, popis, slovo, informace

Tipy na další významy slov, osobnosti, pojmy a termíny

Co znamená Amík? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnili zjistit: Kdo je to Amík? Kdo to byl Amík? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Amík? Definice pojmu Amík se nachází v kategorii národnost. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Zkuste najít výraz, slovo, definici, termín dejme tomu například v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít rozsáhlejší popis. Jednotlivé výrazy mají často víc významů v různých oborech lidské činnosti. Pokuste se najít termín Amík i v jiné kategorii než v národnost.