Kdo je to?
Kdo je to, byl Konzul? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Konzul? Lidé, státní správa

Kdo je to Konzul?

Co znamená a jaký je význam slova Konzul?

Konzul je úředníkem, kterého stát vysílá do jiné země, aby tam svůj stát zastupoval v odvětví ekonomie, obchodu, dopravy vědecké spolupráce a podobně. Konzul má také na starosti víza, pasy a přistěhovalectví.
Nemá politické pravomoci a diplomatickou imunitu. Je však osvobozen od daní země, ve které působí, a může nebo nemusí být úředníkem z povolání.Kdo je to, byl Konzul? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Konzul? Lidé, státní správa

Definici slova Konzul můžete sdílet se známými na sociálních sítích Twitter, Google+ nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Steam? Znáte pojem Podstatné jméno? Vzpomněli byste si na význam slova Router? Pamatujete si definici pojmu ADSL?

Klíčová slova: definice, Konzul, význam pojmu, kdo to je, co znamená, slovo, heslo, informace, význam, původ slova, formulace, termín, wiki, pojem, přesný význam

Výběr pojmů, slov, hesel, termínů, výrazů, osobností

Co znamená Konzul? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Konzul? Kdo to byl Konzul? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Konzul? Definice pojmu Konzul se nachází v kategorii státní správa. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Možnost chyb vyhrazena. Bohužel, častá aktualizace není v našich silách. Zkuste najít pojem, výraz, termín, heslo dejme tomu třeba ve Wikipedii, kde můžete najít podrobnější text. Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů podle různých oborů. Proto případně zapátrejte po pojmu Konzul i v jiných kategoriích (než státní správa).

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.