Kdo je to?
Kdo je to, byl Konzul? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Konzul? Lidé, státní správa

Kdo je to Konzul?

Co znamená a jaký je význam slova Konzul?

Konzul je úředníkem, kterého stát vysílá do jiné země, aby tam svůj stát zastupoval v odvětví ekonomie, obchodu, dopravy vědecké spolupráce a podobně. Konzul má také na starosti víza, pasy a přistěhovalectví.
Nemá politické pravomoci a diplomatickou imunitu. Je však osvobozen od daní země, ve které působí, a může nebo nemusí být úředníkem z povolání.Kdo je to, byl Konzul? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Konzul? Lidé, státní správa

Tento text (Konzul) můžete sdílet s přáteli na sociálních sítích Google+, Facebook či Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Víte, co je to Nirvána? Vzpomněli byste si na význam slova Habakuk? Pamatujete si definici pojmu Důkaz? Znáte pojem Diastolický tlak?

Klíčová slova: co je to Konzul?, slovo, přesný výraz, termín, informace, co znamená, vysvětlení, význam pojmu, popis, význam slova, kdo je Konzul?, význam, definice, etymologie, pojem

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů, osobnosti

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Konzul

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Konzul? Kdo to byl Konzul? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Konzul? Definice pojmu Konzul je v kategorii státní správa. Text napsán pro Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby. Bohužel, nestíháme pravidelně aktualizovat všechny texty. Zkuste hledat výraz, heslo, text, pojem kupř. v české verzi Wikipedia.cz, kde naleznete nejspíše mnohem podrobnější text. Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v různých oborech lidské činnosti. Zkuste najít odborný termín i v jiné sekci než v státní správa.

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.