Kdo je to?
Kdo je to, byl Konzul? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Konzul? Lidé, státní správa

Kdo je to Konzul?

Co znamená a jaký je význam slova Konzul?

Konzul je úředníkem, kterého stát vysílá do jiné země, aby tam svůj stát zastupoval v odvětví ekonomie, obchodu, dopravy vědecké spolupráce a podobně. Konzul má také na starosti víza, pasy a přistěhovalectví.
Nemá politické pravomoci a diplomatickou imunitu. Je však osvobozen od daní země, ve které působí, a může nebo nemusí být úředníkem z povolání.Kdo je to, byl Konzul? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Konzul? Lidé, státní správa

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Konzul? s vašimi kamarády na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Steam? Znáte pojem Podstatné jméno? Vzpomněli byste si na význam slova Router? Pamatujete si definici pojmu ADSL?

Klíčová slova: heslo, slovo, Konzul, přesný výraz, vysvětlení, popis, popis, informace, definice, synonymum, význam pojmu, kdo je Konzul?, termín, co je to Konzul?, přesný význam

Náhodných výběr osobností, hesel, pojmů a odborných termínů

Vysvětlení významu slova Konzul, definice, vysvětlení pojmu

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Konzul? Kdo to byl Konzul? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Konzul? Definice pojmu Konzul je v kategorii státní správa. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Veškeré texty jsou bez záruky. Nemáme možnost pravidelné aktualizace článků. Pro aktuální informace zkuste hledat výraz, heslo, text, pojem dejme tomu třeba v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete rozsáhlejší text. Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste proto termín Konzul hledat i v jiných kategoriích (než státní správa).

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.