Kdo je to?
Kdo je to, byl Cenzor? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Cenzor? Lidé, profese

Kdo je to Cenzor?

Co znamená a jaký je význam slova Cenzor?

Cenzor je profese jejíž náplní je kontrola a zabraňování šíření určitého typu informací. Cenzor může cenzurovat knihy, novinové články, televizní pořady, firemní nebo vojenské informace, školní učebnice atd. V současné době jsou cenzoři nejvíce vidět při moderování diskuzí na internetu kde odstraňují diskuzní příspěvky obsahující rasistické a xenofobní názory, výhrůžky, pornografické materiály, vulgární texty nebo obsah porušující autorská práva jiných osob. Běžná je i tzv. autocenzura, při které je autor sám sobě cenzorem. Autor tak záměrně nešíří informace o kterých se domnívá, že by mohly poškodit zájmy nadřízeného, firmy apod.Kdo je to, byl Cenzor? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Cenzor? Lidé, profese

Budeme rádi, pokud budete definici slova Cenzor sdílet s přáteli a kamarády na sociálních sítích Twitter, Google+ nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Seitan? Znáte pojem BARF? Vzpomněli byste si na význam slova HIV? Pamatujete si definici pojmu Editace?

Klíčová slova: co je to Cenzor?, přesný výraz, heslo, etymologie, profese, význam, synonymum, slovo, popis, význam slova, Cenzor, přesný význam, popis, co znamená, kdo je Cenzor?

Často žádané pojmy, osoby, výrazy, osobnosti, odborné termíny a slova

Vysvětlení významu slova Cenzor, definice, vysvětlení pojmu

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Cenzor? Kdo to byl Cenzor? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Cenzor? Definice pojmu Cenzor se nachází v sekci profese. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Omlouváme se za možné chyby v textech. Návštěvníci, omluvte nás prosím, že nestíháme pravidelně aktualizovat texty. Pokuste se také najít pojem, výraz, termín, heslo např. v projektu Wikipedie, kde můžete najít podrobnější text. Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů podle různých oborů. Zkuste hledání odborného pojmu Cenzor i v jiné kategorii než je sekce profese.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.