Kdo je to?
Kdo je to Tomáš Hertl? Životopis Tomáš Hertl, lidé, osobnosti z sport

Kdo je to Tomáš Hertl?

Kdo je to Tomáš Hertl? Stručný životopis

Tomáš Hertl je český hokejista, který v současné době hraje v NHL za tým San Jose Sharks. Svou kariéru začínal ve Slavii Praha. Smlouvu se Sharks podepsal v červnu 2013 a to na tři roky.Kdo je to Tomáš Hertl? Životopis Tomáš Hertl, lidé, osobnosti z sport

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je Tomáš Hertl? s vašimi přáteli na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Základní informace o osobě Tomáš Hertl

Národnost: česká
Datum narození: 12.11.1993
Místo narození: Praha

Víte, co je to Zdraví? Znáte pojem Mononukleóza? Vzpomněli byste si na význam slova Obrtlík? Pamatujete si definici pojmu Echogenita?

Klíčová slova: co je to Tomáš Hertl?, popis, slovo, wiki, synonymum, informace, popis, Tomáš Hertl, význam pojmu, formulace, vysvětlení, co znamená, kdo je Tomáš Hertl?, sport, pojem

Náhodných výběr osobností, hesel, pojmů a odborných termínů

Biografie, životopis, kdo je to Tomáš Hertl?

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Tomáš Hertl? Kdo to byl Tomáš Hertl? Kdy se narodil Tomáš Hertl? Kde se narodil Tomáš Hertl? Tomáš Hertl je v kategorii sport. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Berte v potaz, že uvedené texty nejsou pravidelně aktualizovány. Zkuste najít osobnost, osobu, člověka Tomáš Hertl dejme tomu například v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete rozsáhlejší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Tomáš Hertl i v jiné kategorii než je sport.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.