Kdo je to?
Kdo je to, byl Opatrovník? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Opatrovník? Lidé, státní správa

Kdo je to Opatrovník?

Co znamená a jaký je význam slova Opatrovník?

Opatrovník je člověk, který funguje jako ochrana pro takové osoby, které jsou nebo bývají považovány za neschopné postarat se o své osobní záležitosti. Důvodem pro takovou neschopnost může být třeba duševní onemocnění, mentální postižení, tělesné postižení, onemocnění smyslů, degenerativní onemocnění či neznámé místo pobytu.
Opatrovníka jmenuje soud za účelem hájení zájmů opatrovance. Jmenován může být i z důvodu veřejného zájmu. Opatrovník bývá ustanoven buď pro jedno jednání, nebo zastupuje svěřence obecně.Kdo je to, byl Opatrovník? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Opatrovník? Lidé, státní správa

Tento text (Opatrovník) můžete sdílet s partnery, kolegy a kamarády na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Ablace? Znáte pojem Molekula? Vzpomněli byste si na význam slova WWW? Pamatujete si definici pojmu Pravice?

Klíčová slova: heslo, význam pojmu, přesný výraz, popis, význam, synonymum, kdo je Opatrovník?, co je to Opatrovník?, formulace, Opatrovník, kdo to je, státní správa, původ slova, etymologie, informace

Náhodné osobnosti, pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Co znamená Opatrovník? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Opatrovník? Kdo to byl Opatrovník? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Opatrovník? Definice pojmu Opatrovník je v sekci státní správa. Text napsán pro Superia.cz. Neručíme za pravdivost uvedených informací. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Zkuste najít pojem, termín, výraz, heslo dejme tomu na české Wikipedii, kde naleznete nejspíš komplexnější text. Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste hledání i v jiné sekci webu než v státní správa.

Víte, co znamená IP adresa a jak ji zjistíte?