Kdo je to?
Kdo je to, byl Opatrovník? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Opatrovník? Lidé, státní správa

Kdo je to Opatrovník?

Co znamená a jaký je význam slova Opatrovník?

Opatrovník je člověk, který funguje jako ochrana pro takové osoby, které jsou nebo bývají považovány za neschopné postarat se o své osobní záležitosti. Důvodem pro takovou neschopnost může být třeba duševní onemocnění, mentální postižení, tělesné postižení, onemocnění smyslů, degenerativní onemocnění či neznámé místo pobytu.
Opatrovníka jmenuje soud za účelem hájení zájmů opatrovance. Jmenován může být i z důvodu veřejného zájmu. Opatrovník bývá ustanoven buď pro jedno jednání, nebo zastupuje svěřence obecně.Kdo je to, byl Opatrovník? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Opatrovník? Lidé, státní správa

Budeme rádi, pokud budete definici slova Opatrovník sdílet s přáteli na sociálních sítích Twitter, Google+ nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Ablace? Znáte pojem Molekula? Vzpomněli byste si na význam slova WWW? Pamatujete si definici pojmu Pravice?

Klíčová slova: původ slova, heslo, popis, co je to Opatrovník?, státní správa, popis, význam pojmu, informace, formulace, slovo, termín, přesný výraz, význam, vysvětlení, přesný význam

Výběr osobností, pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Vysvětlení významu slova Opatrovník, definice, vysvětlení pojmu

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Opatrovník? Kdo to byl Opatrovník? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Opatrovník? Definice pojmu Opatrovník se nachází v sekci státní správa. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Návštěvníci, omluvte nás prosím, že nestíháme pravidelně aktualizovat texty. Pro aktuální informace zkuste hledat výraz, slovo, definici, termín např. v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít podrobnější text. Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů podle různých oborů. Zkuste hledat odborný výraz Opatrovník i v jiné sekci než je kategorie státní správa.

Víte, co znamená IP adresa a jak ji zjistíte?