Kdo je to?
Kdo je to, byl Sodomita? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Sodomita? Lidé, zločin

Kdo je to Sodomita?

Jaký je význam slova Sodomita? Co to znamená?

Slovem sodomita se dříve označoval jedinec, který se dopustil velmi závažného "hříchu sodomského", tedy homosexuálního pohlavního styku mezi muži. V dnešním smyslu je sodomita totéž co zoofil, tedy jedinec trpící sexuální deviací, která se projevuje tak, že se daný jedinec ukájí stykem se zvířaty. Taková záležitost spadá do kategorie trestných činů jako týrání zvířat. Slovo sodomie, sodomita, má původ v Bibli - Sodoma a Gomorra byla dvě mravně zkažená, hříšná města, která Bůh definitivně zničil, vymazal z povrchu zemského.Kdo je to, byl Sodomita? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Sodomita? Lidé, zločin

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Sodomita s blízkými na sociálních sítích Twitter, Google+ nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Pamatujete si definici pojmu Kýč? Znáte pojem Vasektomie? Vzpomněli byste si na význam slova Jinotaj? Víte, co je to Nihilismus?

Klíčová slova: co je to Sodomita?, kdo je Sodomita?, význam, význam slova, formulace, Sodomita, slovo, co znamená, původ slova, pojem, wiki, heslo, definice, přesný výraz, přesný význam

Zkuste také následující odborné pojmy, osobnosti, termíny a hesla

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Sodomita

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Sodomita? Kdo to byl Sodomita? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Sodomita? Definice pojmu Sodomita patří do sekce zločin. Sepsáno redaktory Superia.cz Texty mohou obsahovat chyby. Doufáme, že chápete, že není v našich silách provádět pravidelnou aktualizaci všech pojmů. Zkuste najít pojem, slovo, termín, definici řekněme třeba v projektu Wikipedia, kde můžete najít nejspíše podrobnější text. Berte na vědomí, že pojmy mohou mít více významů podle různých oborů. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než zločin).

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.