Kdo je to?
Kdo je to, byl Sodomita? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Sodomita? Lidé, zločin

Kdo je to Sodomita?

Jaký je význam slova Sodomita? Co to znamená?

Slovem sodomita se dříve označoval jedinec, který se dopustil velmi závažného "hříchu sodomského", tedy homosexuálního pohlavního styku mezi muži. V dnešním smyslu je sodomita totéž co zoofil, tedy jedinec trpící sexuální deviací, která se projevuje tak, že se daný jedinec ukájí stykem se zvířaty. Taková záležitost spadá do kategorie trestných činů jako týrání zvířat. Slovo sodomie, sodomita, má původ v Bibli - Sodoma a Gomorra byla dvě mravně zkažená, hříšná města, která Bůh definitivně zničil, vymazal z povrchu zemského.Kdo je to, byl Sodomita? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Sodomita? Lidé, zločin

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Sodomita? s vašimi kamarády na Facebooku, Twitteru a Google+ nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Pamatujete si definici pojmu Kýč? Víte, co je to Acidofilní mléko? Vzpomněli byste si na význam slova Jinotaj? Pamatujete si definici pojmu Průčelí?

Klíčová slova: co je to Sodomita?, přesný výraz, význam pojmu, co znamená, slovo, původ slova, formulace, synonymum, definice, termín, heslo, Sodomita, etymologie, informace, přesný význam

Často hledaná slova, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Co znamená Sodomita? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Sodomita? Kdo to byl Sodomita? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Sodomita? Definice pojmu Sodomita je v sekci zločin. Text napsán pro Superia.cz. Neručíme za pravdivost uvedených informací. Nemáme možnost soustavné aktualizace všech textů. Pokuste se též vyhledat výraz, heslo, text, pojem třeba ve známé Wikipedii, kde naleznete podrobně vysvětlený popis. Jednotlivá slova můžou mít několik významů v závislosti na oboru a kontextu. Doporučujeme proto pokusit se najít heslo Sodomita i jinde než v sekci než v zločin.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.