Kdo je to?
Kdo je to, byl Idiot? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Idiot? Lidé, hanlivé

Kdo je to Idiot?

Jaký je význam slova Idiot? Co to znamená?

Idiot je zastaralé označení pro jedince trpícího idiocií - těžkou mentální retardaci. Tento termín se v lékařství (psychiatrii) již přes 40 let nepoužívá pro svoji pejorativnost. Používaná synonyma idiocie jsou těžká slabomyslnost, těžká oligofrenie, těžká mentální subnormalita. Jedinec postižený idiocií má IQ v rozmezí 21-34, má velmi omezenou schopnost řeči a často trpí dalšími vadami, poruchami motoriky atd. Dnes se slovo idiot používá výhradně jako nadávka.Kdo je to, byl Idiot? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Idiot? Lidé, hanlivé

Líbí se vám definice kdo je to Idiot? Pak se podělte s přáteli na Google+, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Fruktóza? Znáte pojem Biotop? Vzpomněli byste si na význam slova Energie? Pamatujete si definici pojmu Databáze?

Klíčová slova: informace, heslo, synonymum, kdo to je, co je to Idiot?, slovo, kdo je Idiot?, popis, pojem, wiki, význam pojmu, formulace, popis, definice, původ slova

Často hledaná slova, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Vysvětlení významu slova Idiot, definice, vysvětlení pojmu

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Idiot? Kdo to byl Idiot? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Idiot? Definice pojmu Idiot je v kategorii hanlivé. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Omlouváme se za možné chyby v textech. Nemáme možnost pravidelné aktualizace článků. Pokuste se též vyhledat pojem, termín, výraz, heslo např. v projektu Wikipedia, kde naleznete komplexní text. Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy podle různých oborů. Pokuste se najít termín Idiot i v jiné kategorii než v hanlivé.

Navštivte další náš web, kde se dozvíte definici různých pojmů včetně počítačových pojmů a pojmů se světa hardware a software.