Kdo je to?
Kdo je to, byl Idiot? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Idiot? Lidé, hanlivé

Kdo je to Idiot?

Jaký je význam slova Idiot? Co to znamená?

Idiot je zastaralé označení pro jedince trpícího idiocií - těžkou mentální retardaci. Tento termín se v lékařství (psychiatrii) již přes 40 let nepoužívá pro svoji pejorativnost. Používaná synonyma idiocie jsou těžká slabomyslnost, těžká oligofrenie, těžká mentální subnormalita. Jedinec postižený idiocií má IQ v rozmezí 21-34, má velmi omezenou schopnost řeči a často trpí dalšími vadami, poruchami motoriky atd. Dnes se slovo idiot používá výhradně jako nadávka.Kdo je to, byl Idiot? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Idiot? Lidé, hanlivé

Sdílejte tuto stránku se slovem Idiot s vašimi kamarády na Google+, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Fruktóza? Znáte pojem Biotop? Vzpomněli byste si na význam slova Energie? Pamatujete si definici pojmu Databáze?

Klíčová slova: popis, synonymum, význam slova, Idiot, co je to Idiot?, etymologie, termín, popis, kdo to je, vysvětlení, původ slova, kdo je Idiot?, informace, význam pojmu, význam

Výběr osobností, pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Co znamená Idiot? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Idiot? Kdo to byl Idiot? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Idiot? Definice pojmu Idiot je v sekci hanlivé. Text napsán pro Superia.cz. Neručíme za pravdivost uvedených informací. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Zkuste najít pojem, termín, výraz, heslo dejme tomu třeba v populární Wikipedii, kde naleznete podrobný text. Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy podle různých oborů. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci hanlivé.

Navštivte další náš web, kde se dozvíte definici různých pojmů včetně počítačových pojmů a pojmů se světa hardware a software.