Kdo je to?
Kdo je to Brad Pitt? Životopis Brad Pitt, lidé, osobnosti z herectví

Kdo je to Brad Pitt?

Kdo je to Brad Pitt? Stručný životopis

Brad Pitt, celým jménem William Bradley Pitt, je populární americký herec, nositel Zlatého glóbu. O film se zajímal již od dětství, kvůli herectví opustil univerzitní studium. Postupně se propracovával k velkým a závažným rolím a v současnosti patří k nejžádanějším americkým hercům.
Jeho filmografie je rozsáhlá, velký divácký úspěch měly například filmy Kalifornia, Interwiev s upírem, Dvanáct opic, Sedm let v Tibetu, Tichý nepřítel, Trója, Dannyho parťáci, Mr. & Mrs. Smith, Konzultant, Fury a další. V médiích se často objevují zprávy z jeho osobního života, především v souvislosti s rozvody s herečkami Jennifer Anistonovou a s Angelinou Jolie.Kdo je to Brad Pitt? Životopis Brad Pitt, lidé, osobnosti z herectví

Základní informace o osobě Brad Pitt

Národnost: USA
Datum narození: 18. prosince 1963
Místo narození: Shawnee

Líbí se stručný životopis s osobou Brad Pitt? Pak se podělte s vašimi přáteli na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte pojem Kyfóza? Pamatujete si definici pojmu ISIC? Pamatujete si definici pojmu Bluetooth? Vzpomněli byste si co znamená slovo Leukemie?

Klíčová slova: Brad Pitt, původ slova, termín, kdo to je, co je to Brad Pitt?, slovo, informace, přesný význam, vysvětlení, kdo je Brad Pitt?, definice, synonymum, lexikon, pojem, význam, přesný výraz

Pojem Brad Pitt je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Zkuste se dozvědět víc informací v následujících odkazech

Zkusit najít slovo Brad Pitt ve vyhledávači Qwant

Najít termín Brad Pitt ve fulltextu vyhledávače Info.com

Najít výraz Brad Pitt na Google.cz

Hledat slovo Brad Pitt ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Brad Pitt například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v Google překladači, ve Wikislovníku, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Jaké osobnosti, pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Biografie, životopis, kdo je to Brad Pitt?

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Brad Pitt? Kdo to byl Brad Pitt? Kdy se narodil Brad Pitt? Kde se narodil Brad Pitt? Brad Pitt je v kategorii herectví. Sepsáno redaktory Superia.cz Uvedené informace jsou bez záruky. Berte v potaz, že uvedené texty nejsou pravidelně aktualizovány. Pokuste se také najít osobnost, osobu, člověka Brad Pitt třeba v projektu Wikipedia, kde naleznete nejspíš podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Brad Pitt i v jiné kategorii než je herectví.