Kdo je to?
Kdo je Brad Pitt? Životopis Brad Pitt, osobnosti, slavný člověk z kategorie herectví

Brad Pitt

Kdo je Brad Pitt? Životopis, zajímavosti, informace, biografie, herectví

Brad Pitt, celým jménem William Bradley Pitt, je populární americký herec, nositel Zlatého glóbu. O film se zajímal již od dětství, kvůli herectví opustil univerzitní studium. Postupně se propracovával k velkým a závažným rolím a v současnosti patří k nejžádanějším americkým hercům.
Jeho filmografie je rozsáhlá, velký divácký úspěch měly například filmy Kalifornia, Interwiev s upírem, Dvanáct opic, Sedm let v Tibetu, Tichý nepřítel, Trója, Dannyho parťáci, Mr. & Mrs. Smith, Konzultant, Fury a další. V médiích se často objevují zprávy z jeho osobního života, především v souvislosti s rozvody s herečkami Jennifer Anistonovou a s Angelinou Jolie.Kdo je Brad Pitt? Životopis Brad Pitt, osobnosti, slavný člověk z kategorie herectví

Základní informace o osobě Brad Pitt

Národnost: USA
Datum narození: 18. prosince 1963
Místo narození: Shawnee

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je Brad Pitt? s vašimi kamarády, známými a přáteli na vašich účtech sociálních sítích jako je Pinterest, Reddit, Facebook anebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Znáte pojem Selfie? Víte co je Korelace? Pamatujete si definici pojmu OCD? Vzpomněli byste si co označuje výraz Vinobraní?

Klíčová slova: biografie, vysvětlení, kdo je Brad Pitt?, Brad Pitt, wiki, herectví, narození, wikipedie, popis, osobnosti, národnost, Brad Pitt, životopis, herectví, místo narození, život

Pojem Brad Pitt je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Další zdroje informací o slovu Brad Pitt

Hledat slovo Brad Pitt ve fulltextu vyhledávače Info.com

Vyhledat výraz Brad Pitt ve vyhledávači Qwant

Hledat frázi Brad Pitt na Google.cz

Hledat heslo Brad Pitt ve vyhledávači Yandex

Hledejte bez špehování slovo Brad Pitt ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Brad Pitt například v Microsoft Bing, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve Wikislovníku, ve videích na Youtube nebo v projektu slovnik.cz.

Doporučené odborné pojmy, osobnosti, termíny, výrazy a hesla

Stručná biografie, resp. životopis osoby Brad Pitt

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku Kdo je to Brad Pitt? Kdy se narodil Brad Pitt? Kde se narodil Brad Pitt? Brad Pitt se nachází v kategorii Herectví

Kategorie herectví, žena starší, brad Pitt, ilustrační obrázek

Text byl sepsán pro server Superia.cz. Neručíme za správnost a aktuálnost uvedených informací. Nemáme možnost pravidelné aktualizace článků. Můžete se pokusit také najít informace osobnost, osobu, člověka Brad Pitt řekněme například v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete nejspíš podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Brad Pitt i v jiné kategorii než je herectví.