Kdo je to?
Kdo je to, byl Cikán? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Cikán? Lidé, národnost

Kdo je to Cikán?

Jaký je význam slova Cikán? Co to znamená?

Cikán je české pojmenování pro osobu romské nebo sintské národnosti. Výraz se užívá i v hanlivém významu, označuje pak člověka snědé pleti, opáleného, dobrovolně se toulajícího a žijícího pod širým nebem, dobrodružné povahy.
Cikán v tomto stereotypním podání nectí zákony společnosti, často lže, krade nebo podvádí. Přisuzuje se mu také nechuť k obvyklé práci, v minulosti vydělával často na chovu koní nebo předváděním různých pouťových kousků.Kdo je to, byl Cikán? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Cikán? Lidé, národnost

Sdílejte tuto stránku se slovem Cikán s vašimi přáteli na sociálních sítích Google+, Facebook či Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Souvětí? Znáte pojem Dyslexie? Vzpomněli byste si na význam slova Tuřín? Pamatujete si definici pojmu Zdymadlo?

Klíčová slova: původ slova, popis, význam, informace, slovo, co je to Cikán?, národnost, Cikán, pojem, etymologie, význam pojmu, popis, heslo, termín, wiki

Vybrané odborné pojmy, slova, osobnosti, termíny

Vysvětlení významu slova Cikán, definice, vysvětlení pojmu

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Cikán? Kdo to byl Cikán? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Cikán? Definice pojmu Cikán je v kategorii národnost. Text napsán pro Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Věříme, že chápete, že texty nemohou být často aktualizovány. Pro aktuální informace zkuste hledat pojem, definici, text, výraz dejme tomu např. na stránkách projektu Wikipedia, kde naleznete nejspíše mnohem podrobnější text. Berte na vědomí, že pojmy mohou mít více významů v různých oborech lidské činnosti. Zkuste hledání i v jiné sekci webu než v národnost.