Kdo je to?
Kdo je to, byl Cikán? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Cikán? Lidé, národnost

Kdo je to Cikán?

Jaký je význam slova Cikán? Co to znamená?

Cikán je české pojmenování pro osobu romské nebo sintské národnosti. Výraz se užívá i v hanlivém významu, označuje pak člověka snědé pleti, opáleného, dobrovolně se toulajícího a žijícího pod širým nebem, dobrodružné povahy.
Cikán v tomto stereotypním podání nectí zákony společnosti, často lže, krade nebo podvádí. Přisuzuje se mu také nechuť k obvyklé práci, v minulosti vydělával často na chovu koní nebo předváděním různých pouťových kousků.Kdo je to, byl Cikán? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Cikán? Lidé, národnost

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Cikán s kamarády na Facebooku, Google+ nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Pamatujete si definici pojmu Bolid? Znáte pojem EDGE? Vzpomněli byste si na význam slova Báchorka? Víte, co je to Chronograf?

Klíčová slova: národnost, popis, synonymum, informace, přesný výraz, co znamená, heslo, kdo je Cikán?, co je to Cikán?, formulace, význam pojmu, kdo to je, termín, význam, Cikán

Tipy na další významy slov, osobnosti, pojmy a termíny

Co znamená Cikán? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnili zjistit: Kdo je to Cikán? Kdo to byl Cikán? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Cikán? Definice pojmu Cikán se nachází v kategorii národnost. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Možnost chyb vyhrazena. Pochopte prosím, že definice nemohou být pravidelně aktualizovány. Zkuste najít pojem, výraz, termín, heslo kupříkladu v projektu Wikipedia, kde můžete najít podrobný popis. Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů podle toho o jaký obor se jedná. Doporučujeme proto pokusit se najít heslo Cikán i jinde než v sekci než v národnost.