Kdo je to?
Kdo je to Emma Smetana? Životopis Emma Smetana, lidé, osobnosti z novináři

Kdo je to Emma Smetana?

Kdo je to Emma Smetana? Stručný životopis

Emma Smetana je moderátorkou zpráv TV Nova. Většinu života strávila ve Francii, nějakou dobu pobývala v Německu a v Belgii. Od roku 2011 žije v Praze. Má české a francouzské občanství (proto nechce používat přechýlenou podobu svého příjmení a není mezi moderátorkami Novy jediná - podobně používá mužskou podobu svého příjmení např. Petra Svoboda).Kdo je to Emma Smetana? Životopis Emma Smetana, lidé, osobnosti z novináři

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Emma Smetana s blízkými na Twitteru, Google+, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Základní údaje o osobě Emma Smetana

Národnost: česká
Datum narození: 11.2.1988
Místo narození: Praha

Víte, co je to Harlem shake? Znáte pojem Šungit? Vzpomněli byste si na význam slova THC? Pamatujete si definici pojmu Phishing?

Klíčová slova: formulace, etymologie, přesný význam, význam pojmu, heslo, slovo, vysvětlení, synonymum, původ slova, popis, termín, co znamená, novináři, informace, popis

Tipy na další významy slov, osobnosti, pojmy a termíny

Stručná biografie, resp. životopis osoby Emma Smetana

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Emma Smetana? Kdo to byl Emma Smetana? Kdy se narodil Emma Smetana? Kde se narodil Emma Smetana? Emma Smetana se nachází v sekci novináři. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Není v našich silách pravidelně aktualizovat texty na tomto webu. Zkuste hledat osobnost, osobu, člověka Emma Smetana dejme tomu třeba v projektu Wikipedia, kde můžete najít mnohem podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Emma Smetana i v jiné kategorii než je novináři.

Navštivte další náš web, kde se dozvíte definici různých pojmů včetně počítačových pojmů a pojmů se světa hardware a software.