Kdo je to?
Kdo je to Emma Smetana? Životopis Emma Smetana, lidé, osobnosti z novináři

Kdo je to Emma Smetana?

Kdo je to Emma Smetana? Stručný životopis

Emma Smetana je moderátorkou zpráv TV Nova. Většinu života strávila ve Francii, nějakou dobu pobývala v Německu a v Belgii. Od roku 2011 žije v Praze. Má české a francouzské občanství (proto nechce používat přechýlenou podobu svého příjmení a není mezi moderátorkami Novy jediná - podobně používá mužskou podobu svého příjmení např. Petra Svoboda).Kdo je to Emma Smetana? Životopis Emma Smetana, lidé, osobnosti z novináři

Budeme rádi, pokud budete tuto stručnou biografii s osobou Emma Smetana sdílet s kolegy na sociálních sítích Twitter, Google+ nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Hlavní informace o osobě Emma Smetana

Národnost: česká
Datum narození: 11.2.1988
Místo narození: Praha

Víte, co je to Franchising? Pamatujete si definici pojmu Aminokyselina? Pamatujete si definici pojmu Řehole? Vzpomněli byste si na význam slova ESP?

Klíčová slova: popis, formulace, novináři, význam pojmu, termín, synonymum, definice, etymologie, popis, přesný výraz, význam, informace, co znamená, pojem, význam slova

Náhodná hesla, významy slov, odborné termíny, výrazy, pojmy, osobnosti

Biografie, životopis, kdo je to Emma Smetana?

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Emma Smetana? Kdo to byl Emma Smetana? Kdy se narodil Emma Smetana? Kde se narodil Emma Smetana? Emma Smetana patří do sekce novináři. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby. Doufáme, že chápete, že není v našich silách provádět pravidelnou aktualizaci všech pojmů. Můžete též vyzkoušet hledat osobnost, osobu, člověka Emma Smetana řekněme třeba v projektu Wikipedie, kde můžete najít podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Emma Smetana i v jiné kategorii než je novináři.

Navštivte další náš web, kde se dozvíte definici různých pojmů včetně počítačových pojmů a pojmů se světa hardware a software.