Kdo je to?
Kdo je to, byl Leader? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Leader? Lidé, profese

Kdo je to Leader?

Co znamená a jaký je význam slova Leader?

Leader je anglické slovo běžně používané v češtině ve významu vůdce, vůdčí osobnost, např. v souvislosti s politickými stranami.Kdo je to, byl Leader? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Leader? Lidé, profese

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Leader? s vašimi kamarády, známými a přáteli na Google+, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Fyzika? Znáte pojem Runy? Vzpomněli byste si na význam slova Syrovátka? Pamatujete si definici pojmu Ašvaganda?

Klíčová slova: definice, synonymum, kdo je Leader?, přesný význam, termín, wiki, popis, popis, profese, etymologie, formulace, původ slova, význam pojmu, co je to Leader?, přesný výraz

Náhodných výběr z osobností, slov odborných termínů, pojmů a hesel

Co znamená Leader? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Leader? Kdo to byl Leader? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Leader? Definice pojmu Leader je v sekci profese. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Neručíme za pravdivost uvedených informací. Nemůžeme pravidelně aktualizovat všechny texty. Pro aktuální informace zkuste hledat pojem, termín, výraz, heslo dejme tomu třeba v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete komplexní text. Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy podle různých oborů. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci profese.

Znáte pojmy jako NFC, Ubuntu nebo Firmware?