Kdo je to?
Kdo je to, byl Topmodelka? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Topmodelka? Lidé, profese

Kdo je to Topmodelka?

Jaký je význam slova Topmodelka? Co to znamená?

Slovem topmodelka (též supermodelka) označujeme světově známou modelku, které se objevují na obalech slavných časopisů a propagují prestižní módní značky a návrháře. Jména topmodelek znají i lidé, kteří se jinak o módu nezajímají. Pojem vznikl v 80. letech 20. století. Za nejslavnější topmodelky lze považovat Claudii Schiffer, Cindy Crawford nebo Naomi Campbell.Kdo je to, byl Topmodelka? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Topmodelka? Lidé, profese

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Topmodelka? s vašimi kamarády, známými a přáteli na Google+, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Pamatujete si definici pojmu Linon? Víte, co je to Moučnice? Vzpomněli byste si na význam slova Konformita? Pamatujete si definici pojmu Lobotomie?

Klíčová slova: slovo, co znamená, Topmodelka, původ slova, kdo je Topmodelka?, přesný výraz, kdo to je, termín, wiki, význam slova, synonymum, přesný význam, definice, heslo, informace

Vybrané odborné pojmy, osobnosti, termíny a slova

Vysvětlení významu slova Topmodelka, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Topmodelka? Kdo to byl Topmodelka? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Topmodelka? Definice pojmu Topmodelka je v kategorii profese. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Omlouváme se za možné chyby v textech. Pochopte prosím, že nemáme prostředky na častou aktualizaci všech textů. Pokuste se též vyhledat výraz, heslo, pojem, termín, text, slovo např. ve známé Wikipedii, kde naleznete komplexní text. Berte prosím v úvahu, že stejná slova mohou mít více významů podle různých oborů. Doporučujeme proto pokusit se najít heslo Topmodelka i jinde než v sekci než v profese.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.